2010 DKE | Bosna Hersek 1-1 Türkiye | Bilino Polje Stadı | Maç Sonucu - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | Bosna Hersek 1-1 Türkiye | Bilino Polje Stadı | Maç Sonucu

Cevap: 2010 DKE | Bosna Hersek 1-1 Türkiye | Bilino Polje Stadı | Maç Sonucu

70 dakikada Gökhan Gönül resmen bitti adam git gel yapa yapa yoruldu son değişiklik hakkını Sabri den yana kullansaydı sabri o sol kanattaki boşluktan faydalanırdı.ayrıca Fatih Hoca Emre Aşığı kadroya dahil etmeliydi Önderle olacak iş değil bu adam resmen amatör hatalar yaptı.

Bosna Hersek gibi takım ne demek ya? Biz kimiz ki Bosna Hersek gibi takım diyoruz. Bosna 'nın bizimle olan maçları haricinde başka maçını mesela Belçika maçlarını izleyen var mı? Arda, Semih, Tuncay gibi adamları yok, popüler yıldıza sahipdeğil diye kötü takım mı olacaklar. Adamlar baya baya takım bana göre. Biz önce Belçika 'yı evimizde yenelim sonra küçümseyelim Bosna 'yı.

Bosna-Hersek denilen takım iyi bir takım olsa daha önce piyasaya çıkardı bi şampiyonaya katılırdı...Bu zamanda iyiler söylencek birşey yok ama Türkiye yani Türk Milli Takımı bu takımı futbolun her dalında kolayca geçmeli ve rakibi olmamalıdır..bahsedilen şey bu olsa gerek..

Kendimizden güçsüz bir takıma elendik. Bu çok açık. Avrupalılar da, Bosnalılar da, Bosna'dan daha iyi bir takım olduğumuzu kabul ediyorlar(dı.) Bosna'nın stadları, çimleri 80'lerden kalma. Umarım Dünya Kupası onların futbola yatırımlarını artırır. Daha güzel tesislere kavuşup, daha büyük başarılar elde ederler. Bizdeki imkanlar onlarda olsa belki daha büyük başarıları çoktan yakalamışlardı.

ben açıkcası tüm takımın bu kadar kötü olmasını terime bağlıyorum arda kötü olsa gününde değil dersin tuncay kötü olsa gününde değil dersin hamit, emre,semih vs kötü oynasa gününde değil der geçersin ama bu kadar yetenekli adamların hepsi genel anlamda rezil oynadıysa bunda suçu sistemde aramak lazım.

hele gökhan sakatlandıktan sonra emre aşıkı kafileye almamak skandaldır

orada önder oynatılırmı önder kimdir yahu ? 5 yaşında çocuk olsa ağzında emziğiyle emre emre diye yırtınırdı oynasın diye...

bu arada maçın tek galibi fox tv oldu onuda belirtelim ben pek reklam göremedim maçda yada çok konsantreydim diye gözümden kaçdı.

Estonya berabere kalsa Ispanyada yense Bosnayi, bizde 2 maci yenersek bizim 18 Bosnanin 17 puani oluyor , neden olmasin ? Cok cok azda olsa sansimiz halen var.

Şimdi Messi'ye Ronaldo'ya daha çok iyi şanslar dilemek geliyor içimden.

Bu maç sonunda Arda'ya vs yapılan yorumları gördükçe,

Kim bilir Arjantin'de şu an Tevez, Messi vs için ne yorumlar yapılıyordur...

Keza Portekiz içinde öyle...

12 Puandayız.

Bosna 16 puan.

Estonya ile berabere kalıp, İspanya'ya yenilirse 17 puan olur.

Biz iki maçımızı kazanırsak 18 puan oluruz...

Neden olmasın...

Bosna-Hersek denilen takım iyi bir takım olsa daha önce piyasaya çıkardı bi şampiyonaya katılırdı...Bu zamanda iyiler söylencek birşey yok ama Türkiye yani Türk Milli Takımı bu takımı futbolun her dalında kolayca geçmeli ve rakibi olmamalıdır..bahsedilen şey bu olsa gerek..

Birkaç senedir zaten diş gösteren bir takımdı Bosna. Piyasaya da çıkmaya başlıyor işte. Yavaş yavaş olacak iş bunlar. Bizim yenemediğiz Belçika 'ya oynadıkları futbolu gördükten sonra bu akşam ''Bize rakip olamaz'' ''Bosna kim?'' havasında oynarsak neler kaybedebileceğimizi yazmıştım. 2010 'a gidemiyorsak bizim neredeyse İspanya 'yı bile tanımayacak gaza sahip olmamızdandır. O gazımızı da bir güzel aldılar maalesef.

Beyler, hala inanan var mi?? Tamam, matematiksel olabilir, ama neyse ..

yapmayin beyler

bilmem kac senedir dünya kupasina gitmeyi hayal eden bosna bu saatden sonra 2.ligi birakmaz

ama yinede gidemezler dünya kupasina

12 Puandayız.

Bosna 16 puan.

Estonya ile berabere kalıp, İspanya'ya yenilirse 17 puan olur.

Biz iki maçımızı kazanırsak 18 puan oluruz...

Neden olmasın...

ispanya yenilmezlik ünvanını konfedarasyon kupasında kaybetti o nedenle yedek kadroyla gidecekler bosnaya. yedek ispanya bosnayı yenemezmi ? kalite olarak bakarsak yener ama yenmek içinde hiç kasacaklarını sanmam helede türkiyenin özelliklede istanbuldaki maçda başlarını çok ağrıtığını düşünürsek bize kıyak yapmak için kasacaklarını hiç sanmıyorum ama yenilmezler gibi geliyor.

bence estonyanın bosnayı yenmesi ispanyanın yenmesinden daha yüksek ihtimal çünkü bosna çok rahat çıkacak oradaki maça.. estonyayı ciddiye almayan bir bosnada ordan yenilip dönerse hiç şaşırmam çünkü bosnanın defansı çok alarm veriyor.

ama tüm bunlar çok çok düşük ihtimal fazla hayalci olmamak lazım

Yabancıya gitmedi en azından tek tesellim bu.

Bu iş bitti. Çıkmadık candan ümit kesmeyene de saygı duyarım. Ancak bu saatten sonra Estonya'ya puan verip, garantilemiş İspanya'ya kendi evlerinde yenilmelerini beklemek (artı olarak bu moralle biz de iki maçımızı alacağız) hayalperestlik olur. Asıl merak ettiğim Fatih Terim TRT'de mi Ntv'de mi yorumculuğa başlar?

Hala Polyannalar var :)

Bosna'ya elemelerde başarılar.

terimden kurtulmak için ben razıyım gidememeye çünkü bunada gidersek bir 10 sene başımızda kalır heralde.

birşeyide kabullen be kardeşim basın toplantısında terim hakeme yüklenince bosnalılar ilk yarıda 3-1 olabilirdi dedi terimde pişkin pişkin ikinci yarıda 5-3 olurdu ama diyerek cevap verdi... sidik yarışı yapmanın ne manası var adamlar az bile söyledi ilk yarıda en az 4 net gol pozisyonları var yenilmeyi hak ettik birgün olsunda çık deki rakibi tebrik ediyorum bizden daha iyilerdi çok kötüydük ve kaybettik.

ama yok ya hakem kötü olacak ya volkan boşa çıkınca böyle oldu olacak ya zemin kötü olunca yenildik olacak sanki sen ve takım muhteşem onun dışında herşey kötü...

Maci dogru düzgün seyredemedim. Ne oldu vs bilmiyorum.

Ama biz bu gruptan cikacagiz bunu biliyorum sadece. Ne cabuk unutuldu Euro 2008 ? Ordada hepimiz demedik mi bitti artik ?.

Hirvatistan macinda demedik mi aha bu kez bitti iste. Ama ne oldu son dakikada kazandik.

Henüz hicbirsey kesin deyil. Biz bugün Bosnaya berabere kaldiysaz onlarda Estonya ile berabere kalabilir.

Tabiki suan cok zor görünüyor ama hala ümit kesilmez. Fatih Terimi simdi elestirenler Euro 2008 de Imparator Fatih Terim diye bagiriyorlardi.

Bu isler böyledir iste. Bugün o Arda´nin direkten dönen Topu girseydi herkez Arda´yi övecekti vs.

Maci dogru düzgün seyredemedim. Ne oldu vs bilmiyorum.

Ama biz bu gruptan cikacagiz bunu biliyorum sadece. Ne cabuk unutuldu Euro 2008 ? Ordada hepimiz demedik mi bitti artik ?.

Hirvatistan macinda demedik mi aha bu kez bitti iste. Ama ne oldu son dakikada kazandik.

Henüz hicbirsey kesin deyil. Biz bugün Bosnaya berabere kaldiysaz onlarda Estonya ile berabere kalabilir.

Tabiki suan cok zor görünüyor ama hala ümit kesilmez. Fatih Terimi simdi elestirenler Euro 2008 de Imparator Fatih Terim diye bagiriyorlardi.

Bu isler böyledir iste. Bugün o Arda´nin direkten dönen Topu girseydi herkez Arda´yi övecekti vs.

Maçı izlesen zaten çıkarız demezdin :eek:

Fatih 2010 rüyasını unut sen renkdaş. Böyle birşey olmayacak. Euro 2008 'de ipler bizim elimizdeydi. Şu anki durumuz çok farklı.

Alman yada Hollandalı bir hoca ile uzun süre anlaşma yapılmalı. Gazla falan bir yere kadar artık bize sistem lazım.

Üst Alt