2011-12 Beko Basketbol Ligi Transfer Sezonu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011-12 Beko Basketbol Ligi Transfer Sezonu

Cevap: 2011-12 Beko Basketbol Ligi Transfer Sezonu

Ermal'ı alamasalardı yine kötü bir yerli kadroları olacaktı Ermal biraz toparlar onları.

2.17'lik dev Efes yolunda!

Efes Pilsen, Sırp Savanovic'in ardından İspanya'da Caja Laboral'da oynayan Hırvat Stanko Barac'ı da transfer ediyor.

İspanyol basını, takımıyla 2015'e kadar sözleşmesi bulunan 2.17 boyundaki pivotun E.Pilsen ile anlaştığını ve C.Laboral'in onayıyla imza atılabileceğini duyurdu. Indiana, 2007 Draftı'nda seçtiği Barac'ı kullanmak istiyor. Ancak NBA'de lokavt ihtimali olması, Barac'ın Türkiye'ye transferini ön plana çıkardı.

Barac zaten İndiana'ya gidemez çünkü Nba de en fazla 500 bin dolar önerebiliniyor takıma.Efes ise 1.5 milyon ödemeye hazır haberleri dolaşıyor ortalıkta.

Efes'in yeni hedefi, Pana'yla sözleşmesi biten Stratos Perperoglou'ymuş. Ayrıca Sponoulis'le de anlaşma sağlanmış ve Spanoulis'in Olympiakos'la sözleşmesini feshetmesi bekleniyormuş.

Pana ve Olympiakos'un mali desteklerini katbetmeleriyle oyuncuları tutmaları oldukça zor gözüküyor.

Perperoglou o kadar iyi bir oyuncu değil benc.Pana'da sırıtıyordu.Spanoulis için ise söylenebilecek söz yok.Saygıyla eğiliyorum

Geçen seneden bütün yabancılar gitmişse, 1 yabancı hakları daha var. Tabi Barac, Perperoglu ve Spanoulis'in geldiğini varsayıyorum. 1 forvet daha alabilirler belki. Perperoglou'yu rotasyon oyuncusu yapabilirler böylece. Yedek için Türk 1 numara bulmaları lazım ve tamamlar.

Yalnız sağda solda duyuyorum, "Fener iyi takım kurdu" falan diye. Geçen seneden daha iyi olduklarını düşünmüyorum.

Curtis Jerrels'e muhteşem yıldız diyordu Hürriyet.Avrupa basketbolunu izlemeyip transferi o siteden öğrenen bir sürü Fenerli apaçi var.Onlar Avrupanın en iyi guardını aldıklarını zannediyorlardır :D

Efes'in, Barac'la 3 yıllık sözleşme imzaladığı dedikoduları var. Spanoulis transferi de olmayacak gibi. Menajeri yalanladı transfer görüşmelerini.

Üst Alt