2011-2012 Aslantepe Kadrosu - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011-2012 Aslantepe Kadrosu

Cevap: 2011-2012 Aslantepe Kadrosu

Hoca ayyuka çıktı zaten o yüzden bir sakınca görmüyorum. Hocamız Fatih Terim arkadaşlar. 5 yıllığına.

İnternet üzerinde başka bir platformda 2 protokol gördüğümü bunlardan birinin Fransız diğerinin ise Afrikalı olduğunu mevkilerinin kaleci ve forvet olduğunu yazdım. O yüzden buraya da paylaşabilirim diye düşünüyorum. İsim sormayın arkadaşlar klübümüz zor durumda kalmasın.

Bir gurbetçi futbolcu ile de kesin olarak anlaşma sağlandı. Sağ açıkmış sanırım. 1990 doğumlu.

ALıntı..Duyumlar benim değil merak eden olursa söylerim...

Hoca ayyuka çıktı zaten o yüzden bir sakınca görmüyorum. Hocamız Fatih Terim arkadaşlar. 5 yıllığına.

İnternet üzerinde başka bir platformda 2 protokol gördüğümü bunlardan birinin Fransız diğerinin ise Afrikalı olduğunu mevkilerinin kaleci ve forvet olduğunu yazdım. O yüzden buraya da paylaşabilirim diye düşünüyorum. İsim sormayın arkadaşlar klübümüz zor durumda kalmasın.

Bir gurbetçi futbolcu ile de kesin olarak anlaşma sağlandı. Sağ açıkmış sanırım. 1990 doğumlu.

ALıntı..Duyumlar benim değil merak eden olursa söylerim...

:D

Kıraç Aras;

Bu konuda ben sizi biraz aydınlatabilirim sanırım.

İlk olarak profesyoneller olacak şube diye tahmin ettiğimiz yerin başında. Aslında 2'ye ayrılacak şubede. Bir kısım sportif kısım ki buradan sadece hoca ve yardımcı ekibi sorumlu tutulacak. Yani Florya'da tek patron olacak.

Diğer kısım ise sportif bağlantılar, sponsorluklar ve uluslararası şubelerle iletişim işini yürütecekler.

Örneğin Gana ve Nijerya'da 1 haziran itibariyle futbol okulları ve alt takım uygulaması başlatılacak. Ha keza Japon ve Avustralya liglerinden de alt takımlarla anlaşılacak. Her sene kampları buralarda yapacak ve bu takımlarla hazırlık maçları yapacağız. Ayrıca afrikada anlaştığımız klüler bizim onlara göndereceğimiz oyuncuları oynatacaklar gibi.

Yani mütakbel yönetimimiz şampiyonlar ligi şampiyonu olacak bir takım için her türlü işi düşünüyorlar. Vizyonu merak ediyorsanız budur.

gerçek mi bilmiyorum ama twitterda kıraç aras var bir adet. scoutgs'de ki açıklamalarına paralel twitleri var.

orada yazdıgı bir twit böyle;

"Dünyanın her yerinde Türk futbolcu var ne acaip. Danimarka'yı anlarımda Portekiz ne alaka yahu :S"

Üst Alt