2011-2012 Bayan Basketbol Takımı Transfer Sezonu - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011-2012 Bayan Basketbol Takımı Transfer Sezonu

Cevap: 2011-2012 Bayan Basketbol Takımı Transfer Sezonu

iyi bir uzun diyorsa piyasaya iyi uzun sayısı cok az aklıma maria stepanova,Sandrine Gruda geliyor...

Stepanova diyen arkadaşlar bir haber mi var yoksa temenni mi?

Bildiğim kadarıyla Stepanova'nın sözleşmesi devam ediyor, Ekaterinburg da hayatta satmaz.

Stepanova diyen arkadaşlar bir haber mi var yoksa temenni mi?

Bildiğim kadarıyla Stepanova'nın sözleşmesi devam ediyor, Ekaterinburg da hayatta satmaz.

temenni ekaterinburgu gec stepanovanin 9 yasında oglu var egitimi felan orda kocası varlıklı biri diye biliyorum oyle para icin felan gelmez zaten...

@eyupyildizz

EYÜP YILDIZ GS Kadın Basketbol Takımı iyi bir Avrupalı uzun ile anlaşmak üzere.

27 Ağustos web aracılığıyla

Twitter

Ivanka Matic Galatasaray Medical Park'ta

Galatasaray Medical Park, 2010-2011 sezonunda Fransa'nın Tarbes takımında oynayan Ivanka Matic ile kesin anlaşmaya varmıştır.

29 Mayıs 1979 tarihinde Vlasenica'da doğan Matic, 1,95 metre boyunda olup pivot pozisyonunda görev yapıyor. Geçtiğimiz sezon Euroleague'de 8 maça çıkan Sırp oyuncu 11,6 sayı ve 5,9 sayı ortalamaları yakaladı. 27 maç oynadığı Fransa Ligi'nde de 9,9 sayı ve 7,0 ribaund ortalamaları tutturdu. Matic daha önce Sırbistan'dan Crvena Zvezda Beograd, Çek Cumhuriyeti'nden ZVVZ USK Praha, İspanya'dan Perfumerias Avenida Salamanca, Rusya'dan Spartak Moscow Region, Fransa'dan USO Mondeville ve ASPTT Aix en Provence takımlarının formalarını da giydi.

Ivanka dedikleri Matic miymiş?Matic iyidir yahu Florya'da konuşurken bir olumsuzluk vardı ama ben öyle düşünmüyorum.Tekrardan hayırlı olsun.

hayırlı olsun iyi bir transfer.euroleague tecrübesi olan bir oyuncu olması güzel.özelikle euroleague de fowles gelene kadar tinayı fowles geldikden sonra fowlesi dinlendirebilmek için ve onların sahada olmadıgı süre içerisinde 5 numarada zayıf kalmamak için yapılan gayet iyi bir transfer olarak görüyorum.

Euroleague'den sonra transfer düşünülüyor muymuş beyler, bilen var mı ?

Edit : Pardon, Bayan Basketbol takımına yazmışım

Üst Alt