2011-2012 Erkek Basketbol Takımı Transfer Sezonu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011-2012 Erkek Basketbol Takımı Transfer Sezonu

Cevap: 2011-2012 Erkek Basketbol Takımı Transfer Sezonu

andric bence gider. daha sert pivot almak lazım. bitek zaza yetmez.

bence bu kadro iyi işler yaptı bir anda hepsini değiştirmek olmaz. 1-2 yerli 3 kaliteli yabancı alınırsa müthiş olur. yani 5 transfer aşağı yukarı. haluk bırakır artık basketbolu jerry ve rancik kesin gider. sertaç şanlı gökşenin kiraya gider. tutku evren shipp shumpert ermal caner andric kalacaklardır bence. 5 kalite isim ile 12 kişilik iyi bir rotasyon oluşur.shumpert da seneye türk olacak. 2 yabancı olacak kadroda.

ship sence eurolig oyuncusumu. ben hic güvenmiyorum o adama. ersan gelse kobe braynt gelmiş gibi sevinirim:)

ship sence eurolig oyuncusumu. ben hic güvenmiyorum o adama. ersan gelse kobe braynt gelmiş gibi sevinirim:)

bence de değil ama bu sene ki performansı ile 1 sene daha hakediyor kalmayı seneye büyük hedefler olacak görecez büyük hedeflerin oyuncusu mu diye ama kalmalı bence takım oyuncusu savunma iyi yapıyor ama şutu yok gibi resmen. ship bu sene ki başarıda en önemli parçalardandı biz takım olmak istiyorsak her sene kadro revizyonu yapmamamak gerekiyor ondan kalsın diyorum

bence de değil ama bu sene ki performansı ile 1 sene daha hakediyor kalmayı seneye büyük hedefler olacak görecez büyük hedeflerin oyuncusu mu diye ama kalmalı bence takım oyuncusu savunma iyi yapıyor ama şutu yok gibi resmen. ship bu sene ki başarıda en önemli parçalardandı biz takım olmak istiyorsak her sene kadro revizyonu yapmamamak gerekiyor ondan kalsın diyorum

ozman 1 ship kalsa yeterli. zazayı aldıkmı bide kerem gönlümü alsak pivot kısmını hallederiz. hepsi türk diger yerlere yabancılar alınır..

Zaza işi nasıl olcak ben hala çözemedim. Yalnız Orlando serisindeki agresifliği çok hoşuma gittiydi, bir ara Hido'yla bile dalaştılar. Böyle sert elemanlar lazım her takıma.

Zaza´da,Cana ruhu varda nasıl Mahmut´un adamları Cana´ya gereksiz kart gösteriyorsa Turgay´ın adamlarıda Zaza´yı gereksiz faul problemine sokar.Benim korkum o.Ayrıca Zaza,Ermal ve Luksa varken gereksiz diyenler o 2´si faul problemine girerse Sertaç´a kalıyoruz farkındasınız değil mi?Düşünün Ülker final serisi 3-3,son çeyrek ve faul probleminden dolayı Sertaç ile oynamak zorundayız.

Zaza gelirse ilk transfer yapacağımız yer 1 numara olmalı. Yoksa Jerry bizi katil eder.

eger EL oynarsak Caner, Melih, Göksenin, Sertac hep gitmeli. artik kiraya ya mi giderler nereye giderler bilemem. Efes'ten muhakkak iki Kerem alinmali. Haluk 1 yil daha kalsa zarar etmeyiz. tecrübesi yeter. 2 ve 3 numaralara tam anlamiyla yildiz yabancilar gelmeli. Fener Bogdanovic'i aliyormus. Bizde misal Kaukenas veya Zisis gibi oyuncular alabilmemiz lazim.

eger EL oynarsak Caner, Melih, Göksenin, Sertac hep gitmeli. artik kiraya ya mi giderler nereye giderler bilemem. Efes'ten muhakkak iki Kerem alinmali. Haluk 1 yil daha kalsa zarar etmeyiz. tecrübesi yeter. 2 ve 3 numaralara tam anlamiyla yildiz yabancilar gelmeli. Fener Bogdanovic'i aliyormus. Bizde misal Kaukenas veya Zisis gibi oyuncular alabilmemiz lazim.

Caner mi?

Birincisi Caner çok iyi savunma yapan ve iyi üçlük atan bir kısa.Avrupada öyle oyuncu bulmak veya yerli bulmak kolay değil.

Ayrıca ribauntta çeker.Shipp konusunda sıkıntısı sadece şut çalışırsa geliştirir.Adaş saydığın uzun rotasyonun Euroleaguede sıkıntı yaşar.Kerem Gönlümün yanına atlet bir 4 numara almalıyız.İlkan tecrübesizlikle Euroleaguede sıkıntı yaşayabilir.

Fazla kalabalık rotasyon da iyi olmaz, Ermal, Andric, Mert oraya çekilebilir gerektiğinde.

Gerçi Zaza alınırsa yerli konusunda sıkıntı çekmeyiz, İlkan kiraya verip dediğin gibi bir oyuncu alınabilir. Senin adamın Efes'in Roberts'ıydı galiba. :)

Ben kesinlikle 5 yabancı olmasından yanayım, 6.yabancı alınmamalı.

Roberts evet.:)

İyi ve faydalı bir oyuncu takımın ribaunt sıkıntısına ilaç olur.Savunmasıda fena değildir.Üçlüklerini ve şutunuda geliştirdi.

5.yabancı olarak alınabilir.

Gerçi Zaza alınırsa yerli konusunda sıkıntı çekmeyiz, İlkan kiraya verip dediğin gibi bir oyuncu alınabilir. Senin adamın Efes'in Roberts'ıydı galiba. :)

Ben kesinlikle 5 yabancı olmasından yanayım, 6.yabancı alınmamalı.

Kerem Tunçeri´yi yuvaya dönmeye ikna edersek 4 yabancı ile bile oynayabiliriz.:)

Ben Kerem Tunçeri'nin yerine daha iyi bir guard alınmasından yanayım. Ona verilecek paraya daha iyi bir guard alnabilir.

Tutku, Evren, Mert, Kerem G, Ermal, Zaza, İlkan yerli rotasyonu mükemmel olur.

Kerim Abdül Jabbar İstanbuldaymış

İstatistiklerine baktım fena değil

Üst Alt