2011 - 2012 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011 - 2012 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

Cevap: 2011 - 2012 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

esra şencebe coşmuş. 23 sayı 6 ribaund 5 asist. 12/8 2lik 3/2 3lük atmış. tuba palazogluda 9 sayı 4 ribaund 3 asist 3/3 3lük atmış. bunları geri almamız lazım. bu başımızda hoca diye gecinen adam bunları gönderdi digerlerinide köreltti zaten. ve bizim yönetim buna bişey yapmıyor.

seneye esra şencebe tugba palazoglu özge yavaş latoysa sanders(devşirme olarak) birde yasemen horasan geri alınabilir hic begenmesemde fowlesi dinlendidir. daha iyileri yok ne yazıkki. ayşe cora ve yasemen kiralık gider sariye melisacan tina(fowles var diye tutmazlar cok seviyorum ve begeniyorum) gider. birde hoca gittimi tamamdır.

Beşiktaş 50-44 Botaş İ.Y.

16 maçta 3 galibiyet alan takım,son 3 haftada 3 galibiyet almak üzere.Burnuma kötü kokular geliyor.

esra şencebe 24 dakikada 14 sayı 5 ribaund 1 asist yapmış. 3/4 2lik 2/2 3lük 2/2 serbest atışla oynamış. yasemen horasanda 31 dakikada 18 sayı atmış. bizim bunları seneye almamız lazım. beşiktaştan geri almak zor olmaz. bunları göndermekle hata ettik. özellikle esra şencebe ve tugba palazoglu icin.

Kendi takım oyuncularına verilmeyen paralar rakip oyunculara veriliyor zannedersem :ays:

Kendi takım oyuncularına verilmeyen paralar rakip oyunculara veriliyor zannedersem :ays:

beşiktaşın kadro dipte olacak bir kadro degil bence. para alamamaktan moralli oynayamıyorlardır başta. şimdi sıkıştılar. belki paralarda ödeniyordur. şu ceyhun yıldızoglu denen adam keşke bize hic gelmeseydi. türk oyuncuları gönderdi. kalanlarıda köreltti. biraz akılları varsa geri alırlar bunları. devşirme olarakta şimdiden anlşamalılar latoya sandersla. fener kapar sonra mal gibi ortada kalırız. bizim ihtiyacımız var o devşirmeye.

kayseri kaski fenere tecavüz ediyor arkadaş. gelde bu ceyhun denen adama küfretme.

kayseri kaski 88-80 yendi. biz şunların dandik defansına 65 sayı attık:) yeni devşrmemiz olması gereken kadın latoysa sanders 20 sayı 12 ribaıund 1 asistle oynadı. ulan şu ceyhunu başımıza kim sardıysa yazıklar olsun. millet bunları haallc pamugu gibi atıyor kenara. hala gec degil. şu hocayı yollasınlar bunları alt etme şansımızı büyük.

Samsun'dan yenilebilirler (çok küçük ihtimal tabi) Tarsus ve Bjk-ye şans tanımıyorum.

Geçen haftaki o mağlubiyetten sonra o koç diye geçinen şahıs hala takımın başında ya ben bişi demiyorum

Bugünde zar zor kazandık

Bu kafayla bu branşta şampiyonluk gelmezz

Üst Alt