2011 NBA Draft'ı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011 NBA Draft'ı

Cevap: 2011 NBA Draft'i

Enes'in çok yüksek sıralardan draft edileceğini düşünmüyorum. Bence ilk 5 içinden draft edilmez Enes. Ne kadar kötü bir draft senesi olursa olsun 2 senedir oynamayan oyuncuyu draft ederek riske girmek istemezler eğer ki o PF pozisyonunda ciddi olarak draft edilecek eleman yoksa bu takımlarda.

Ben Enes'i izlemedim hiç okuduğum kadarıyla da PF pozisyonunda oynuyor.

Enes'in oynadığı pozisyon kötü bir pozisyon aslında. Çünkü PF pozisyonuna adam bulmak o kadar zor değil. Keşke pivot olsaydı.

Minnesota (Kevin Love), Clippers (Blake Griffin), Golden State (David Lee), Clevland (J.J Hickson), Washington ( Blatche),Utah (Misslap) vs...

Toronto ve Sacremento'yu o kadar tanımıyorum ama Sacremento'da gördüğüm kadarıyla bu mevkiide adam gibi adam yok. Cousins pivot zaten. Belki onlar draft eder.

Enes ne kadar yetenekli olursa olsun işi zor. Çünkü mevkii artık çok yetenekli ve genç elemanlarla dolu ve mevkii en doldurulabilir mevkiilerden bir tanesi.

Tekrar ediyorum, Enes gecen sene oynadi.. Ayrica oynarkende top 3-5 pick olarak bakiliyordu.

Bu draft iyi olacak..

Enes'in çok yüksek sıralardan draft edileceğini düşünmüyorum. Bence ilk 5 içinden draft edilmez Enes. Ne kadar kötü bir draft senesi olursa olsun 2 senedir oynamayan oyuncuyu draft ederek riske girmek istemezler eğer ki o PF pozisyonunda ciddi olarak draft edilecek eleman yoksa bu takımlarda.

Ben Enes'i izlemedim hiç okuduğum kadarıyla da PF pozisyonunda oynuyor.

Enes'in oynadığı pozisyon kötü bir pozisyon aslında. Çünkü PF pozisyonuna adam bulmak o kadar zor değil. Keşke pivot olsaydı.

Minnesota (Kevin Love), Clippers (Blake Griffin), Golden State (David Lee), Clevland (J.J Hickson), Washington ( Blatche),Utah (Misslap) vs...

Toronto ve Sacremento'yu o kadar tanımıyorum ama Sacremento'da gördüğüm kadarıyla bu mevkiide adam gibi adam yok. Cousins pivot zaten. Belki onlar draft eder.

Enes ne kadar yetenekli olursa olsun işi zor. Çünkü mevkii artık çok yetenekli ve genç elemanlarla dolu ve mevkii en doldurulabilir mevkiilerden bir tanesi.

Enes'in asıl mevkisi C ama PF de oynayabiliyor.

Tristan Thompson diye bir adam izledim dün gece, adam çok iyi gibi. Genel istatistikleri ise dünkü oyununun yanında biraz sönük gibi. İstikrar sorunu var muhtemelen. O sorunu aşarsa, oldukça iyi bir rol oyuncusu olabilir en kötü ihtimalle.

@ismailsenol

IsmaiL SenoL

Enes Kanter bugun Utah Jazz GM'i Kevin O'Connor'in da izledigi bir idmana cikmis. 2011 Drafti icin hazirliklar tam gaz suruyor.

Bir sezonda en çok forma giyen oyuncu ödülü diye bir şey olsaydı muhtemelen İbo alırdı zaten. :D

Suan K.Irving, P. Jones, D.Williams, J.Sullinger, T. Jones, H.Barnes Top 6 diyebiliriz. Hemen sonra E.Kanter, K.Walker, D.Motiejunas, Jan Vesely, J. Valanciunas ve J.Henson gelir + A.Burks, J. Fredette ve B.Knight'i eklersekte top 15 cikar.

Üst Alt