2012 - 2013 Beko Basketbol Ligi - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2012 - 2013 Beko Basketbol Ligi

Cevap: 2012 - 2013 Beko Basketbol Ligi

De Brown çok iyi bir maç çıkardı ama son şutu sokamadı, Bjk iyi oynamadığı maçı bir sayı farkla kazanmayı bildi, skor 61-60...

Alakası yok adam müthiş oynadı bu maç ve takımınıda gayet iyi oynattı o olmasa zaten maç son topa kalmazdı...

kendi takımı okadar kötüki de brown baya iyi göründü. son topta akıllı bir adam içeri girmeye çalışır. öyle beleşe sallamaz. türk telekomdaki en iyi yabancı de brown düşün yani:D öbürlerini bişeye benzetemedim. zuban var bitane. tam bir odun.

Yahu o kadarını bende biliyorum herhalde. İzledim macı :)

Ben son top için söyledim ki geneldede Winner/Loser diye son toplarda kaybedenlere veya kupa kazanamayanlara derler.

Yahu o kadarını bende biliyorum herhalde. İzledim macı :)

Ben son top için söyledim ki geneldede Winner/Loser diye son toplarda kaybedenlere veya kupa kazanamayanlara derler.

Son top için söylediysen daha beter, bugun nba 'in süper yıldızları kobe nin carmelo nun bile son topu hissedip kullanarak sokamadıkları olmuştur.. basketbol içinde olan çok dogal bişey bu dee brown da takımını oynattı tüm maç boyu ve o şutu atmaya hakkı vardı hissetti attı ama sokamadı olabilcek şeyler bunlar. ha soksa çok daha farklı olurdu belki maçın kahramanı olurdu ama son şutu sokamamasıda loser yapmıyor adamı..

Ceyhun'un son şutu Shipp'in çocuğu koyduğu basketle hemen hemen aynıydı, sonuç aynı olmadı:)

İlk çeyrek 14-14 bitti. Banvit tam farkı açabilecekken, Efes'te Doğuş girdi oyuna ve tekrar ortaya geldi oyun. İzzet de Savanovic'i baya zorluyor, Mahmuti de bunu gördü ve oyuna Kerem'i aldı.

42-33 bitti ilk yarı. Gordon girdikten sonra Efes ipleri tamamen eline aldı. Kerem Gönlüm de oldukça formda.

Efes'te takım ruhu iyi Semih ve Barac dışında benchte kimse oturmadı hemen hemen hepsi kenardan baya destek oluyorlar arkadaşlarına.

Semih'in tavırları yakından daha da net görünüyor.

-Efes kızlarından biri diğerlerinden çok daha güzel.

Bu arada net olarak emin olamadığım için yazamadım doğru duymuşum Orhun Ene tekniği yedikten sonra ****** git lan dedi hakeme. Hakem oradan uzaklaşıp ortaya koştu hemen yemedi atmaya. Demirel'in Orhun Ene'sini atmaya yürek gerek tabi.

Efes dışardan şut kullanmaya başladı Banvit'te hızlı hücunlarla farkı 7 ye indirdi:D

Üst Alt