2012-2013 Kadrolarımız - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2012-2013 Kadrolarımız

Cevap: 2012-2013 Kadrolarımız

Ona kalırsa Hamit'in kendini kanıtladığı birçok yer var Avr. Şmp. , Bundesliga vs. Real Madrid'i saymıyorum orası kurtlar sofrası Dünya'nın adamı harcanıyor.Hamit takıma katacağı şeyler fazladır.Hazırlık maçlarında her duran topun başına geçmesi beni biraz sinirlendiriyor ancak birçok kişinin de karakteriyle ilgili kusursuz yorumları yapması bu takıma vereceğenin açık olduğunu gösteriyor futbolculuğu da tartışılacak adam değil bence.

Bonservisi olsaydi eger, Real Madrid'in Hamit'i alacagini zannetmiyorum. Yada o kadar iyi olsaydi Bayern'in bedavaya birakacagini(sozlesmesini bir sekilde uzatirdi). Ama bu takimlara giderek belli bir kariyer yapmis her ne kadar tutunamasada. Bunlarin disinda Hamit'in futbolunu oldum olasi begenmiyorum. Yeni bir sey degil. Simdilik Engin diyorum, kanitlasin daha iyi oldugunu Hamit dedirtsin.

Bonservisi olsaydi eger, Real Madrid'in Hamit'i alacagini zannetmiyorum. Yada o kadar iyi olsaydi Bayern'in bedavaya birakacagini(sozlesmesini bir sekilde uzatirdi). Ama bu takimlara giderek belli bir kariyer yapmis her ne kadar tutunamasada. Bunlarin disinda Hamit'in futbolunu oldum olasi begenmiyorum. Yeni bir sey degil. Simdilik Engin diyorum, kanitlasin daha iyi oldugunu Hamit dedirtsin.

hamite o kadar laf ediyon da yerine koydugun adam da engin :eek:

mangal partisi mi vardı renktaş ?

Engin 'in Galatasaray 'da işi olamaz. Sadece Gençlerbirliği, Mersin, Elazığ gibi maçlarda gol veya asist yaparak katkı sağlar bundan sonra.

Yedek kuübesinin müptelası olur.

2000 sisteminde şimdiki kadro

muslera(tafarel)

eboue(capone) semih(b.korkmaz) ujfa(popescu) hakan(ergün)

hamit(okan) melo(suat) selçuk(emre b.)

engin/emre(hagi)

elmander(arif) burak(hakan)

uyuşmayan yerler hagi nin yeri (ki onun gibisi zor gelir) bir de ergün hakan

ne dersiniz olur mu??

edit: bu kadro dizilişinde amrabat açıkta kalıyor en fazla emre/engin in yerine yazılabilir

sizce amrabat serbest orta saha yani 10 numara oynayabilir mi????

--Muslera--------------

Eboue---Semih----Ujfalusi---H.Balta

Hamit----Selcuk----Melo----Amrabat

--------Elmander----Burak------

kadro budur ;).

---------------Muslera--------------

Eboue---Semih----Ujfalusi---H.Balta

Hamit----Selcuk----Melo----Amrabat

--------Elmander----Burak------------

---------------Muslera--------------

Eboue---Semih----Ujfalusi---yabanci

Hamit----Selcuk----Melo------Emre

------------cilek----Burak------------

------------mus------------ 1.=>ufuk

eboue--dany---semih--hakan 2.=>sabri, ujfa, cağlar, gökhan

--------melo--selcuk---------3. =>engin, hamit, ceyhun

--hamit--------------amrabat 4.=>emre, engin, aydın, sabri

-----elmander--burak---------5. =>umut, necati, sercan

As kadro müthiş

4. ve 5. bölgelerin yedekleri dahil çok yeterli durumda

1. yedeği iyi değil

2. ve 3. idare eder

;)

Not: Ujfa hariç yedeklerin hepsi Türk

Kadronun bu kadar net olduğu sezon hatırlamıyorum yıllardır. Herkes hemfikir çünkü transferler nokta atışı.

Galatasaray dergisinin başlığını kullanarak yorum yapmak istiyorum ;"Avrupa Kolla Kendini" ..

Kadronun bu kadar net olduğu sezon hatırlamıyorum yıllardır. Herkes hemfikir çünkü transferler nokta atışı.

Katılmıyorum.

Mesela Hamit'in yerini garanti görmüyorum.

Emre Çolak'ın ilk 11'i ciddi şekilde zorlayacağını düşünüyorum.

Keza Dany'i Antep'ten biliyoruz. Çok önemli bir oyuncu olma potansiyeli var. Göbekte Ujfalusi formayı kendisine kaptırabilir.

Açıkcası Eboue de formayı Ujfa Reiz'e kaptırabilir. Eboue transfer edilmeden gördük ki Reiz'in sağ bek performansı parmak ısırtacak cinsten.

Umut Bulut'u kimse boş geçmesin. Elmander'i de Burak'ı da zorlar. Necati bence şampiyonluğun anahtarlarından olur. Çok maç oynamaz ama çok kilit katkılar yapar.

Zaten görebildiğim kadarıyla geçen sezonun yıldızları Elmander, Selçuk, Semih, Ujfalusi, Melo, Muslera gibi isimlerden daha kaliteli oyuncular transfer edilmedi. Yine bu kalitede ve bu oyun mantalitesinde adamlar transfer edildi. Bu sene rotasyonu çok yüksek bir kadro izleriz. Bana öyle geliyor. Sanırım sakatlık olmadığı sürece en çok 11'e çıkacak isim Muslera ve Selçuk'tur. Onun dışındaki futbolcular sık sık rotasyona girerler.

Geçen sezon 14 futbolcuyla oynuyorduk. Bu sezon 20 futbolcuya çıktı bu rakam.

O nedenle Galatasaray'ın ideal bir ilk 11'i olduğuna inanmıyorum. Zaten Fatih Terim de böyle vazgeçilmezi olmayan, denk kaliteli oyunculardan kurulu, takım oyununa yatkın, geniş bir kadro arzu ediyordu. Mevcut kadroda yedek sıfatını yapıştırmanın haksızlık olacağı 11'den fazla isim olduğu için ben ilk 11'imiz olduğunu düşünmüyorum.

Uzun yillardan sonra kadrodun cok net oldugunu görüyoruz. Gecen sezon öyle degildi mesela.

Böyle basladik:

------------Fernando-----------

Eboue--Ujfalusi--Gökhan--Hakan

---EnginB---Melo--Selcuk Inan--

Kazim---------------------Riera

--------Johan Elmander--------

böyle oldu:

-----------Fernando-----------

Kazim--Melo--Selcuk--EnginBaytar

-----Milan Baros----J.Elmander----

sonrada:

------------Fernando---------

Eboue--Ujfalusi--Semih--Hakan

Engin50---Melo--Selcuk--Emre

----Necati Ates---Elmander---

Bu sezon ise herkesin hemfikir oldugu kadro:

------------Fernando------------

Emmanuel--Tomas--Semih--Hakan

Hamit--Felipe--Selcuk--Nurettin

-------Burak-----Johan--------

Hocanin kafasindaki de budur zaten.

Uzun yillardan sonra kadrodun cok net oldugunu görüyoruz. Gecen sezon öyle degildi mesela.

Böyle basladik:

------------Fernando-----------

---EnginB---Melo--Selcuk Inan--

Kazim---------------------Riera

--------Johan Elmander--------

böyle oldu:

-----------Fernando-----------

Kazim--Melo--Selcuk--EnginBaytar

-----Milan Baros----J.Elmander----

sonrada:

------------Fernando---------

Eboue--Ujfalusi--Semih--Hakan

Engin50---Melo--Selcuk--Emre

----Necati Ates---Elmander---

Bu sezon ise herkesin hemfikir oldugu kadro:

------------Fernando------------

Emmanuel--Tomas--Semih--Hakan

Hamit--Felipe--Selcuk--Nurettin

-------Burak-----Johan--------

Hocanin kafasindaki de budur zaten.

Böyle başlamadık.

Muslera-Ujf-Servet-Gökhan-Hakan-Eboue-Selçuk-Sabri-Melo-Kazım-Baros.

Böyle başladık.

Bir yerde arenada 4-3-3 , deplasmanda 4-4-2 ve avrupa maclarinda 4-2-3-1 oynayacagimizi okumustum

Hoca geçen sezon kadro yetersizliğinden oynatamadığı 4-1-4-1 i bu sezon mutlaka deneyecektir.

Emre'nin yerine Engin, Elmander'in yerine Burak/Umut rotasyonları düşünebilirsiniz.

----------Muslera----------

Eboue-Semih-Ujfalusi-Hakan

-----------Melo-----------

Hamit-Selçuk-Emre-Amrabat

---------Elmander----------

--------------------muslera--------------------

eboue-------ujfa-----------s.kaya-------adriano

------------hamit---selçuk---melo--------------

--------------------arda-----------------------

--------------burak------elmander

Katılmıyorum.

Mesela Hamit'in yerini garanti görmüyorum.

Emre Çolak'ın ilk 11'i ciddi şekilde zorlayacağını düşünüyorum.

Keza Dany'i Antep'ten biliyoruz. Çok önemli bir oyuncu olma potansiyeli var. Göbekte Ujfalusi formayı kendisine kaptırabilir.

Açıkcası Eboue de formayı Ujfa Reiz'e kaptırabilir. Eboue transfer edilmeden gördük ki Reiz'in sağ bek performansı parmak ısırtacak cinsten.

Umut Bulut'u kimse boş geçmesin. Elmander'i de Burak'ı da zorlar. Necati bence şampiyonluğun anahtarlarından olur. Çok maç oynamaz ama çok kilit katkılar yapar.

Zaten görebildiğim kadarıyla geçen sezonun yıldızları Elmander, Selçuk, Semih, Ujfalusi, Melo, Muslera gibi isimlerden daha kaliteli oyuncular transfer edilmedi. Yine bu kalitede ve bu oyun mantalitesinde adamlar transfer edildi. Bu sene rotasyonu çok yüksek bir kadro izleriz. Bana öyle geliyor. Sanırım sakatlık olmadığı sürece en çok 11'e çıkacak isim Muslera ve Selçuk'tur. Onun dışındaki futbolcular sık sık rotasyona girerler.

Geçen sezon 14 futbolcuyla oynuyorduk. Bu sezon 20 futbolcuya çıktı bu rakam.

O nedenle Galatasaray'ın ideal bir ilk 11'i olduğuna inanmıyorum. Zaten Fatih Terim de böyle vazgeçilmezi olmayan, denk kaliteli oyunculardan kurulu, takım oyununa yatkın, geniş bir kadro arzu ediyordu. Mevcut kadroda yedek sıfatını yapıştırmanın haksızlık olacağı 11'den fazla isim olduğu için ben ilk 11'imiz olduğunu düşünmüyorum.

Hamit'i açık oyuncusu olarak görürsen herkes zorlayabilir ama imparatorun böyle yapmayacağını düşünüyorum . Göbekte oynayan maç formunu yakalamış bir Hamit'i Selcuk bile zorlayamaz.

Umut Bulut'un cok büyük katkıları olacaktır bence de ilk 11 olmasa bile her mac oyuna girecektir. Dany'nin bu sene takıma ısınıp seneye formayı kapacağını düşünüyorum Ujfa'Nın tecrübesi cok önemli pat diye kesilecek bir adam değil.

Üst Alt