2012-2013 Voleybol Transfer Sezonu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2012-2013 Voleybol Transfer Sezonu

Cevap: 2012-2013 Voleybol Transfer Sezonu

Teoman Kadioglu twitterde yarin genc bayan milli pasor bir oyuncu'yu aciklayacagimizi soyledi. Onemli bir transfer dedi ayrica.

Inside Volley'de bize Brenda Castillo'yu yazmışlar.

Olimpiyat'ta en iyi libero seçilmiş...

Bulgar milli libero Teodor Salparov ile anlaşmışız, ilginç oldu erkek voleybol takımı için yabancı libero.

Sano Japonya milli takımının ilk 6 liberosu . Japonların orta smaçör oyuncularının bile nasıl defans yaptığını biliyorsanız Sano hakkında biraz tahminde bulunabilirsiniz :)

Kendisi 159 boyunda ve oldukça minyon bir ablamız .Özellikle manşette kullandığımız Molnar'ın yerini alarak , Molnar'ı hücumda daha rahat kullanmamızı sağlayacak şampiyonlar liginde .

Bakın video sitesine yazın ; isim vermek istemiyorum ; oradan videolarını bulabilirsiniz .

Bence VTT Ecz ve Fb maçlarında da kullanılabilir ; pasörün yerli olur Calderon'u ve Gioliyi de kullanabilirsin . Türkiye'de de şampiyon olmak için mükemmel defans yapman lazım . :lol:

Sano Japonya milli takımının ilk 6 liberosu . Japonların orta smaçör oyuncularının bile nasıl defans yaptığını biliyorsanız Sano hakkında biraz tahminde bulunabilirsiniz :)

Kendisi 159 boyunda ve oldukça minyon bir ablamız .Özellikle manşette kullandığımız Molnar'ın yerini alarak , Molnar'ı hücumda daha rahat kullanmamızı sağlayacak şampiyonlar liginde .

Bakın video sitesine yazın ; isim vermek istemiyorum ; oradan videolarını bulabilirsiniz .

Bence VTT Ecz ve Fb maçlarında da kullanılabilir ; pasörün yerli olur Calderon'u ve Gioliyi de kullanabilirsin . Türkiye'de de şampiyon olmak için mükemmel defans yapman lazım . :lol:

teşekkürler bilgi için : )

[video=youtube;V-WE7zaOmpk]https://www.youtube.com/watch?v=V-WE7zaOmpk[/video]

Buradan izleyebilirsiniz Çin - Japonya yarı final maçı :)

Bu arada düzeltiyorum çeyrek final maçıymış :) Brezilya'ya yenilmişlerdi yarı final maçında . G.Kore'yi yenip bronz almışlardı :)

Üst Alt