2013-2014 Turkish Airlines Euroleague - Sayfa 216 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2013-2014 Turkish Airlines Euroleague

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Real Madrid bu sene Nba'de doğu konferansında olsaydı çok rahat play-off yapardı. Öyle bi kadroları var

tapatalk reyiz

Teauge-Korver-Carroll-Milsap-Antic-Elton Brand

Lull-Fernandez-Darden-Mirotic-Bourosis

Rodriguez-Caroll-Diaz-Reyes-Marcus

Salah Mejri

Valla zor, Teauge ve Milsap işi çok değiştiriyor. Hadi Lull ve Rodriguez'i toplasan Teauge performansı gösterir aynı katkıyı yapar ama bir Milsap yok malesef Real Madrid'de. Mirotic Milsap'tan çok daha iyi şutör fakat onun yarısı kadar agresif değil. Agresif olmak, maç 48 dakika oynandığı için seni 20 dakika forse etmek zorunda olan star oyuncuya mutlaka ihtiyacın var Nba takımlarının. 5 numarada her türlü ezer Atlanta'yı Horford sakatlığı nedeniyle fakat All-Star ayarında oyuncu yok Madrid'de. O yüzden Atlanta'dan 3 yada 4 galibiyet daha az alırdı diyorum. Yalnız Mirotic'in Lma ve Dirk gibi müthiş orta mesafe şutörüne dönme ihtimali var ve sahanın her yerinden skor yüzdesi iyi oyuncu ama şuan yıldız değil Nba için.

Maçın tekrarını izledim. Bir rice'a bakıyorum bir teodosiç'e. Teonun menajeri yılda 2.5 milyon euroya iyi geçirmiş efese. Önemli olan rice gibi adamları bulabilmek ve onlara güvenmek. Son çeyrekte tek başına maçı aldı adam.

Maçın tekrarını izledim. Bir rice'a bakıyorum bir teodosiç'e. Teonun menajeri yılda 2.5 milyon euroya iyi geçirmiş efese. Önemli olan rice gibi adamları bulabilmek ve onlara güvenmek. Son çeyrekte tek başına maçı aldı adam.

Ryse'ı lakovic ve ender ile ezmiştik euroleauge ön eleme maçında litvanya deplasmanında ve beğenmemiştim o maçta fakat son 1 ay ne yaptı ise birden 2 seviye yukarı taşıdı kendini. Blatt'ın oyun sistemine adapte olmuş olabilir. Yalnız euroleauge finalinde klasik defansif avrupa takımları yerine nba takımları gibi hareketli hucüm eden takımların olması birşeylerin göstergesi ama bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt