2013 Model Galatasaray - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2013 Model Galatasaray

Cevap: 2013 Model Galatasaray

Valla defansta Semih,ortada maestro Selçuk'u bulmuşken hali hazırda çoşkulu bi şekilde gidiyorken önümüzde 5 sene umut dolu,parlak bir dönem varken Drogba'yı almak bizi 5 yıl geriye götürür.Yıldız olmayınca takımdaki arkadaşlığı,kenetlenmeyi kes.Bide Hamit'i alırsak vallahi önümüzdeki 5 sene kupalara ambargo koyarız.

Tamamiylen anlayamadim demek istedigini renkdas acikliyabilirmisin ?

Haha yok zaten "yanlis" anlamadim, tamamiylen anlamadim demek istedigini :D

Dediklerime katildinmi acaba ? :D

Jesus Navas i alabiliriz son iki yildir baya suskun kaldi ,cok para istemezler belki :)

1 yıldır nerdeyse seyretmedim kendisini ,şuan ne durumda bilemiyorum ama çok istikrarlı bi oyuncu değil gibi.Bazı maçlarda çok üstün performansları varken,bazı maçlar çok maçtan kopuyodu.Fiziğide çok kötü,dayanıksız ama hızı-sürati muhteşem oyuncu.Çokta transfer piyasasında değil herhalde Sevilla'dan bi takım çekip alamadı.10 m e civarıdır herhalde fiyatı.

no chance broseph, 20 milyona bonservisini alsak bile matri bize grazie diyip kicini doner
alig.gif

ömer toprak veya serdar aziz

taiwo veya dede

hamit veya gökhan töre

muhammet demir veya mevlüt erdinç

sene sonu bunlara abanmamız lazım

eboue sakatlandiginda yada africa cup a gittiginde sabri yerine hamitin oyuna girmesini tercih ederim...

sağ kanatta aydın,kazım,yiğit i görmektense hamiti her türlü tercih ederim...abi anlamıyorum hamit gibi bir oyuncu nimettir ya gelirse ne büyük bir transfer olur selçuk kadar bize katkı sağlar

Üst Alt