2014 Dünya Kupası Elemeleri l Hollanda, Macaristan, Romanya, Estonya, Andorra - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 Dünya Kupası Elemeleri l Hollanda, Macaristan, Romanya, Estonya, Andorra

Cevap: 2014 Dünya Kupası l Rakiplerimiz Belli Oldu

beyler suna bir bakin :Z18:

e044254b.jpg

Adobe Photoshop Cs5 kullanıyormuşsun..23.19 da yapmışsın..Çakal :)

Romanya'nın ahı gitmiş vahı kalmış o bizim çocukluğumuzun Romanya'sı yok. 3. bile olamazlar, Macaristan varken.

ben grubu ilk gördüm korktum. valla iyimser olmayin, Hollandadan Puan koparamyiz. Macarlar cok iyi bu ara, bizi icerde disarda tokatlar giderler Hollanda gibi. Kaderimizi tamamen romanya maclari belirler gibime geliyor. İns düsündügüm gibi kötü olmaz tabi :)

Süper kura bence.Romanya eski gücünde değil.Macaristan bizim kalibremizde bir takım değil.Hollanda'yı zorlarız diye düşünüyorum hazırlık maçında çok iyi oynamış 1-0 kaybetmiştik Hollanda'ya karşı.

Bu grupta 1.cilik şansımız dahi var. Hollanda ile ekolümüz yakın. Tanıdık isimler var kadrolarında. Bir Almanya ve İspanyaya göre "kağıt üstünde" gayet iyi kura. En kolay 3 gruptan birine düştük.

Son 3 rakibi geçeriz, geçmeliyiz 6'şar puan ile. Romanya'ya deplasmanda kaybetmeden iki maçta en az 4 puan toplamalıyız. Macarları gayet 2 maçta yeneriz. Süpriz puan kaybı olmadığı takdirde lider dahi çıkabiliriz. Ama 2.ci olma ihtimalimiz ve iyi puan-averaj ile gayet rahat.

Macaristan - Estonya - Romanya bize karşı kapancak bu takımlar kontra atakla oynarlar kapanan takımlara ve kontra oynayan takımlara her zaman zorlanıyoruz Arda nın oynayıp oynamamasına yada form durumuna bağlı bu maçlar son 2-3 yıldır görüldüğü gibi kapanan takımları bozabilcek tek silahımız Arda milli takımda o oynamayınca pozisyon üretmekte ne kadar zorlandığımız Azerbaycan maçında görüldü.

Açıkçası zor bir grup, 1.torbadan gelen Hollanda belkide gelebilecek en zor 2-3 takımdan biri.Elemelerde çok iyi bir takım...Çok gereksiz puan kayıpları yaşayan bir ülke olduğumuzdan, Hollanda maçlarını zaten saymıyorum , diğer maçlardan da birçok puan kaybı yaşayabiliriz. İkinci sıradaki takım olma ihtimalimiz kuvvetle muhtemel ama Türk takımları ve Türkiye olarak genel anlamda oynayacağımız baraj maçı tipi, rövanşlı elemelerde başarısız oluyoruz.Örneğin, Letonya ve isviçre maçları... Yani 2. olurken bile zorlanacağız ve iş 2. olmakla da bitmeyecek, oynayacağımız baraj maçından da çekiniyorum....Umarım artık dünya kupaları ve avrupa şampiyonalarını kaçırmayız....

Üst Alt