2016-2017'de Takımda Kalması Gerekenler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2016-2017'de Takımda Kalması Gerekenler

profesyonel futbolcumuz fernando muslera'nın sözleşmesinin 2014-2015 ve 2015-2016 sezonlarına ilişkin mali şartları aşağıdaki şekilde değiştirilmiş ve sözleşmesi 2016-2017 ve 2017-2018 sezonlarını kapsayacak şekilde uzatılmıştır.
- 2014-2015 sezonu için 2.750.000 euro sabit transfer ücreti ve 15.000 euro maç başı ücret,
- 2015-2016 sezonu için 3.300.000 euro sabit transfer ücreti ve 20.000 euro maç başı ücret,
- 2016-2017 sezonu için 3.575.000 euro sabit transfer ücreti ve 20.000 euro maç başı ücret,
- 2017-2018 sezonu için 3.575.000 euro sabit transfer ücreti ve 20.000 euro maç başı ücret."

musleranın sözleşmesi bu. bu saatten sonra bizim için ne kadar kendisini sevsekde fazla lüks değilmi arkadaşlar muslera. ha eğer 2,5m euro civarına düşerse eyvallah futbolu bizde bıraksın ama şöyle bir baktığın zaman barcelonanın kalecisi bile bu kadar maaş almıyordur eminim.

Geçmiş performansını beğeniyorum. Geçen sene de kötü değildi genelinde.

Son 3 senede en az gol yediğimiz dönem Semih'in oynadığı maçlar olmuş.

1 sene daha hakkı var benim nazarımda.

Geçmiş performansı derken?Semihin oynayıp ona rağmen az gol yediğimiz maçlar demek istedin galiba her gol pozisyonundan sonra muslerayı kutlamaktan başka yapacak hiçbir şeyi olmayan bir adamdan bahsediyoruz.

Benim gözümde 1 salise bile hakkı yok böyle adamları tepemize çıkarttığınız için bu haldeyiz zaten.

İlk 11 -->

Muslera
Linnes Transfer Transfer Carole
Transfer
Sneijder
Transfer
Transfer Transfer Podolski

Yedek -->

Cenk
Sabri Koray Hakan Olcan
Transfer
Emre
Birlo
Sinan Transfer Yasin

+ Alperen, Emre Can, Umut, Volkan

Yerli kazmalar dururken sneijder ve muslera satılsın diyen şikecidir yada kafası az basıyodur arkadaş yeter da 2 tane oyuncumuz kalmış ne meraklısınız yazdan beri satalımda satalım kadroda 20 tane oyuncu var önce satılması gereken.

Yerli kazmalar dururken sneijder ve muslera satılsın diyen şikecidir yada kafası az basıyodur arkadaş yeter da 2 tane oyuncumuz kalmış ne meraklısınız yazdan beri satalımda satalım kadroda 20 tane oyuncu var önce satılması gereken.

kafamız az bastığından falan değil, sadece acı gerçekler var. hem zaten o yerlilerin tümünün temizlenmesi gerektiğinde hem fikiriz. sinan harici hepsi satılmalı bence. ama ederini bulduğun adamıda vereceksin. hele bunlar 30-32 yaşlarına gelmişse gözünün yaşına bakmayacaksın. tabi yerine koyabileceğin bonservisi az genç isim bulmak kaydıyla

kafamız az bastığından falan değil, sadece acı gerçekler var. hem zaten o yerlilerin tümünün temizlenmesi gerektiğinde hem fikiriz. sinan harici hepsi satılmalı bence. ama ederini bulduğun adamıda vereceksin. hele bunlar 30-32 yaşlarına gelmişse gözünün yaşına bakmayacaksın. tabi yerine koyabileceğin bonservisi az genç isim bulmak kaydıyla

Yerine oyuncu falan almaz bu yönetim onu unutun muslera 35 yaşına kadar oynar niye satıyoruz hem yaş sorunu sizde büyük problem olmuş , pirlo 35 yaşında juveyi cl de finale çıkardı sneijder çok rahat 34 35 e kadar gider gerisi satılsın ona lafım yok.

Bence bunlar kalacak (malum ekonomik durumumuzu goz onunde bulundurarak soyluyorum, yoksa bunlarin cogunu gonderirdim);

Muslera
Cenk Gonen
Chedjou
Denayer (kalmak istiyorsa tabi)
Koray
Carole
Linnes
Donk
Selcuk Inan
Jose R.
Bilal
Sneijder
Emre Colak
Olcan
Podolski
Sinan Gumus

Kiralik: Telles ve Bruma, eger belirtilen opsiyonlarini odemeyeceklerse geri gelmeliler. Yok pahasina satilmalarina izin verilmemeli.

Telles ve Bruma yi da dahil edersem kadro sayisi oluyor: 18 kisi.

Bu kadroya 6 tane yeni isim sart.

-2 Forvet, biri mutlak suretle tecrubeli birisi olmali, digeri daha genc ama rotasyonda fayda saglayacak biri.
-On libero
-Box to Box
-Ofansif kanat
-Stoper

Orta sahaya 2 eleman alinabilirse Donk veye Jose den birisi ayrilmali. Donk olsa guzel olur.
____

Sabri ye tesekkur edelim ve Samsunspor a yollayalim. Keza H. Balta icin de bugune kadar verdigi hizmetler icin tesekkur edilip yollar ayrilmali.

Semih derhal satilmali, cakal menajeri onu Ispanya ya goturebilir. 4-5 milyon euro verseler cok bile.

Tarik Camdal yollanmali.

Hamit zaten sakat sozlesmesi de bitiyor ondan da kurtulacagiz.

Yasin Oztekin i Araplara satmak lazim.

Umut Bulut da artik Ankara ya donsun, yeter ki gitsin.

Son düzenleme:
Üst Alt