2017-2018 Sezonu İddaa Şampiyonluk Oranları Güncellendi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017-2018 Sezonu İddaa Şampiyonluk Oranları Güncellendi!

Yalnız hem başak hem ts deplasmanda fb ile bjkye yenilmedi başakın sahasında da ts yenilmedi. Bizi ikisi de yendi ayrıca ts ile başak maçlarının kolay olacağını sanmıyorum puan kaybı ihtimali yüksek. Bjk maçından ben galibiyet bekliyorum içerde.

Yalnız hem başak hem ts deplasmanda fb ile bjkye yenilmedi başakın sahasında da ts yenilmedi. Bizi ikisi de yendi ayrıca ts ile başak maçlarının kolay olacağını sanmıyorum puan kaybı ihtimali yüksek. Bjk maçından ben galibiyet bekliyorum içerde.

Geçen sezon en dandik halimizle elimizden kaçırdık Taliscanın frikiği Brumanın kafaya çarpmasa yenilmezdik eminim. Tudorun ilk maçıydı sanırım hatta.

Bence Tudor’dan derbi galibiyeti beklemeyi kesmeliyiz artık. Adam kafadan 0 puan yazıyor zaten kendi. Biz şampiyonluk istiyorsak Anadolu maçlarına odaklanıp 0 hata yapmalıyız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

olması gereken güncelleme :
8taş : 1,25
fenev :1,75
Galatasaray: 4.50

başak'ı adamdan saymıyorum zira ona bu ülkede uzun süre ekmek yedirmezler. şu an kurma kolu vazifesinde.

2010-2011 sezonunun kopyasının yaşandığını söylemiştim.

Mahalle takımı kıvamında ki FB'yi 2. yapıp şampiyonluk favorisi gösteren şike lobisi, yine amacına ulaşıyor.

Trabzon-Kayseri-Göztepe en geç 4-5 haftaya kopar zaten. Dursun denen şahıs devam ettiği sürece şampiyonluk hayal bizde.

Fener hiç şampiyon olacak oyunu oynamıyor. Bjk-Başak arasında geçer yine. Favorim Başak. Bu sene çok daha tecrübeliler.

Üst Alt