2017 | Beşiktaş 1-2 Konyaspor | MS | 6 Ağustos | ATV - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017 | Beşiktaş 1-2 Konyaspor | MS | 6 Ağustos | ATV

yaşa mustafa kemal paşa yaşa pankartını içeriye almayıp bilumum patlayıcı yanıcı madde ve bıçağı içeri almak iyi kafaymış!!

Bugün Konyaspor u gerçekten de çok beğendim kompakt bir futbol oynamaya çalışıyorlar. Aykut un oynattigi cag dışı sıkıcı futbol gitmiş sürekli ileride basmaya çalışan mücadele eden bir takım gelmis. Reşit Akçay i tebrik ediyorum oynattigi futboldan ötürü çok cesur oynadılar geri çekilmediler. Konyaspor u bir Galatasaraylı olarak yürekten tebrik ederim

DGkx42yWAAAHhSi.jpg

goethe-got-demek_1247185.jpg

Neyse çok fazla anlam yüklenecek bir maç değil. Hatırlarsanız geçen sene de biz aldık o kötü halimizle. Biz kendimize bakalım. Tinerciler ne hali varsa görsün.

Bu malların devri bitti, zaten 2 sene üst üste şampiyon olmalarına kendileri bile şaşırmıştır, biz rezil fener rezil derken stadın gazıyla mazıyla ortalığı boş bulup anlatabilecekleri bir dönem yaşadılar fakat bu sezon aynı terane olmayacak.

ÖNEMLİ: Beyler sosyal medyadaki bjkli dostlarımıza ulaşamıyorum. Tinerleri bitmiş olabilir. Lütfen bu konuda duyarlı olalım ve kapılarımızın önüne tiner ya da en azından uhu falan koyalım.

Twitter da Ahmet Cakar ne yazmis diye bakacaktim, kafa artik neredeyse Adem Cakar diye yazmisim iyi mi.

Arama sonucunda Ahmet Cakar cikmayinca Allah Allah dedim sildi mi bu Twitteri yoksa diye düsündüm sonra Adem yazdigimi fark ettim.

Geçen sezonun bazı maçlarında da Talisca oynamadığında orta sahadan ileriye geçişlerdeki sıkıntılar çok bariz görülüyordu. Eğer Talisca dönmezse bu takım çok bocalar. Fikret Orman her şeyi hesap etmiş ama Talisca'nın kiralama bedelini ödememekle en büyük hatayı yapmış.

Üst Alt