2017 | Yılın Dinozoru - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017 | Yılın Dinozoru

@Mehmet Arslaner

jose-mourinho_1007688.jpg

Daha bir kaç ay önceki mesajlarını ortaya serdirtme bana. Zararlı çıkarsın, dinozorluğunu kutla otur aşağı. :D

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Terimci değil misin şimdi?

Kendi de bilmiyorki ne olduğunu.

Terimci değil misin şimdi?
Tudor'un gönderilip Terim'in gelmesini istedim lakin Terimci değilim. Kulübün mevcut vizyonu, Terim'den daha iyi birini getirebilecek kalibrede değil artık. O yüzden mecburen Terim dedik. 2013 Ekim ayından beri kendisine olan sevgi ve saygım ciddi derecede örselendi. Ha hiçbir zaman saygı da kusur etmedik. Ne olursa olsun kulübün yaşayan efsanesidir o ayrı. Lakin kalp kırıklıklarını onarmak için çok şey yapması lazım.

Tudor'un gönderilip Terim'in gelmesini istedim lakin Terimci değilim. Kulübün mevcut vizyonu, Terim'den daha iyi birini getirebilecek kalibrede değil artık. O yüzden mecburen Terim dedik. 2013 Ekim ayından beri kendisine olan sevgi ve saygım ciddi derecede örselendi. Ha hiçbir zaman saygı da kusur etmedik. Ne olursa olsun kulübün yaşayan efsanesidir o ayrı. Lakin kalp kırıklıklarını onarmak için çok şey yapması lazım.
6 şampiyonluk da ki birisi kadıköy şampiyonluğu, birde uefa kupasında imzası var işte.
Onları tartıya koy işte :)

Erman abının aklından gecenlerı bılıyorum erman abı zamanı gelecek beraber mucadele edecegız o gun ıcın bekle abi

En eski ve halen aktif olan üye kimdir acaba, merak ettim. Kurucu hariç.

Bu arada dinozor olmak ne kadar memnun edicidir bilemedim ama Erman Beyi kutlarım. :D

Üst Alt