2018/19 Şampiyonlar Ligi'ne Doğrudan Katılacak Takımlar Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018/19 Şampiyonlar Ligi'ne Doğrudan Katılacak Takımlar Belli Oldu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kim gelirse gelsin,zevkli maçlar oynayalım mücadele gösterelim kafi.Barça gelsin de dünya gözüyle Messi görelim hatta hiç fena olmaz.Hedef 22. şampiyonluk.

a madrid (görülecek bi hesabımız var)
porto (bjk denedi biz niye denemeyelim)
monaco (stadlarını iyi biliriz)

güzel bi grup olur. 3 net transfer ile şl de eseriz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

1. torbadan gelebilecek en zayıf rakip Lokomotif Moskova olur.
2. torbadan napoli olur.
3. torbadan viktoria pilzen.
Yani grubumuz şu şekilde:

Lokomotif Moskova
Napoli
Viktoria Pilzen
Galatasaray.

6 maçta 3 galibiyet 1 beraberlik 10 puanla 2. olarak gruptan çıkarız Napoli'nin ardından.

Terim'in şampiyonlar ligi ısrarı beni heyecanlandırıyor. Önce Twitter'daki paylaşımı, sonra dün gece şampiyonluk podyumunda şampiyonlar ligi müziği ile yürümesi... Gerçekten heyecan verici. Umarım saçma sapan heyecanlara girmeyiz. Çok zor hem de çok zor ama 3-4 sene sonra neden finale çıkmayalım!

Şampiyonlar ligi maçlarında ilk 11'e gözün kapalı koyabileceğin kaç oyuncumuz var şuanda takımda.

En aşağı 3 net transfer yapmamız şart ilk 11'de direkt oynayacak CL'de gruptan çıkmak istiyorsak. Yoksa işimiz zor.

Bu tip gruplarda sanilanin aksine 1 veya 2 inci olmanin bir farki fazla olmadigindan aslinda ilk kategoriden senle beraber herkesi supurebilecek tarzda ve gucte takim gelmesi daha evladir

Mesela ben birinciden munih i yani 6 maci da salmadan oynayacak bir takimi isterim , asla hesap kitap takimi juventus veya 2-3 ten gelen takimlarin da al asagi edecegi bir rus takimini istemem

Ardindan 3 takim icin 2 yer hedef olacaktir , hem ikincilik veya daha realist olarak ucunculuk

Iste burada esas kritik kategori senin bir ustundur . Oradan liverpool gelecegine kolay bir takim gelirse , varsin ilk kategoriden real madrid ya da munih gelsin

Ikinci kategoriden tabi tutup barcelona gelmesin elbet

O degilde 4.Pota bile hayvan gibi bu sene

Valencia-Inter-Biz-Hoffenheim- katilirsa FB dicem de hem boklar, hemde katilamazlar

Felaket bir SL Sezonu olacak, Sükürler olsun bu klas yeni ilk Sezona biz girdik.

Leş Rusya liginden nasıl iki takım direk CL ye gidiyor yav bunların yakın zamanda bi başarısı var da ben mi hatırlamıyorum

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nedense ben herkesin aksine zor bir grup istiyorum. Burası Şampiyonlar Ligi.

Lokomotiv,Plzen gelecekse bunun anlamı olmaz. Barcelona'ya,Juve'ye,MCity'e diş geçirmek önemli. 5 kere L.Moskova yenmek yerine 1 kere Barcelona yenmek daha zevkli,özel olur. Lokomotiv maçları 2 seneye unutulur ama Barça galibiyeti 50 sene sonra bile hatırlanır.

Bu mühim organizasyonda en çok hoş etmek istediğin takım hangisi reis ?

Samar oglanimiz sikeci Juve ve tek gercek rakibimiz Real gelse uzulmem. Tercihen daha once oynamadigimiz bir rakip isterdim. Arap sermayesiyle kendini bir sey sanmaya baslamis City-Pep'i tokatlamak keyifli olurdu. Barça da gelebilir, ben hic Galatasaray-Barcelona maci izlemedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt