2018 DK Final | Fransa 4-2 Hırvatistan | MS | 15 Temmuz | TRT 1 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Final | Fransa 4-2 Hırvatistan | MS | 15 Temmuz | TRT 1

Modric'in büyük oyuncu olacağı 2008'deki oynadığı futboldan dahi belliydi.

Belki de sırf çirkin diye ya da güçlü bir karakter değil diye en iyi oyuncular arasında görülmedi hiç ama son dönemde net en iyi orta sahalar arasında hatta belki de en iyisi.

Dünya kupasını alırlarsa Altın top da onun hakkıdır bence.

pogba_photo_effect__by_renibitaj-da5z9b8.png

İlk defa yapmıyorum ki :D yenilirlerse de yenilirler pek de umrumda olmaz mesela brezilya yenilince sen üzüldünmü hee :D

Üzüldüm ama daha çok futbol anlamında, maçın hakkı o değildi tek isabetli şutla ve hakemin dallamaca tavır hareketleriyle, Casemiro'un yokluğunda fernandinho'nun ciddiyetsiz oyunuyla elenmek ciddi moralimi bozdu hatta futbolu takip etmeyeceğim artık filan yazdım yamulmuyor isem.

Üzüldüm ama daha çok futbol anlamında, maçın hakkı o değildi tek isabetli şutla ve hakemin dallamaca tavır hareketleriyle, Casemiro'un yokluğunda fernandinho'nun ciddiyetsiz oyunuyla elenmek ciddi moralimi bozdu hatta futbolu takip etmeyeceğim artık filan yazdım yamulmuyor isem.
Renato Augusto nun topu direk dönmese enteresan bir hal alacaktı maç gerçekten.2-2 uzatmaya gidip Brezilya gelseydi daha hoş bir yarı final maçı izlerdik diye tahmin ediyorum bende, o yüzden kötü oldu.

Renato Augusto nun topu direk dönmese enteresan bir hal alacaktı maç gerçekten.2-2 uzatmaya gidip Brezilya gelseydi daha hoş bir yarı final maçı izlerdik diye tahmin ediyorum bende, o yüzden kötü oldu.

Aynı belçiko beş kuruş top oynamadan fransa'ya maçı verdi. Küçük fransa sonuçta. Eurovision tadı aldım bu turnuvadan biraz.

Üst Alt