2018 Dünya Kupası'na Gidecek Takımları Tanıyalım: Almanya - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 Dünya Kupası'na Gidecek Takımları Tanıyalım: Almanya

Sane çıkartılmış kadrodan.

SM-G570F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
O da normal de eğer neuer formunu yakalayamazsa almanya için sıkıntı onun dışında bir eksik yok...İdeal 11'leri;

Neuer-Kimmich-Boateng-Hummels-Hector-Khedira-Kroos-Mesut-Reus-Draxler-Müller şeklince olacak...4-5-1

Yedeklerden de ihtiyaç halinde pivot santrafor olarak Gomez ve orta saha dinamiği için de İlkay gelecek...

Kadronun temel sıkıntısı Lahm yok...Ve dediğim gibi Neuer henüz hazır değil...Gerçi avusturya maçında ilk 11 başladı ve bayern ile uzun zamandır yedek olarak hazırlanıyordu ancak kupaya kadar bir tek Suudi Arabistan maçı kaldı...Neur dünya kupasında da meksşka maçında ısınabilir ama isveç maçı zorlanabilir lakin kore maçıyla toparla ve eliminasyon aşamasına hazır olur diye umut ediyorum...hürmetler...

Muller, Reus, Draxler'in yeri garantiydi Brandt'la Sane arasinda kaldim. Aralarinda cok fark yoktu demis.
Valla enteresan.

Toplam 10 maç oynamış Reusu alıp Saneyi almamak saçmalık

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben şaşırmadım Sane yi çıkarmasına.

City de ne kadar manyak bir sezon geçirdiyse Milli takımda da tam tersi hiç bir şekilde tatmin edici bir performans sergileyemedi aynı dönemde.

Ne zaman Milli takımda oynasa abartmıyorum Yasin'e bağladı son zamanlarda. Hep bi top ezmeler, 4-5 kişi arasına dalıp çıkmaya çalışmalar falan.

Demek ki Löw biletini kesmiş. Löw performans gösteren adamlardam ziyade güvendiği adamlara çok daha fazla önem veriyor. Demek ki Brandt ona daha fazla güven veriyor.

sent via GSC

City de ne kadar manyak bir sezon geçirdiyse Milli takımda da tam tersi hiç bir şekilde tatmin edici bir performans sergileyemedi aynı dönemde.

Ne zaman Milli takımda oynasa abartmıyorum Yasin'e bağladı son zamanlarda. Hep bi top ezmeler, 4-5 kişi arasına dalıp çıkmaya çalışmalar falan.

Demek ki Löw biletini kesmiş. Löw performans gösteren adamlardam ziyade güvendiği adamlara çok daha fazla önem veriyor. Demek ki Brandt ona daha fazla güven veriyor.

sent via GSC

Bunu yazmak için girmiştim milli takımda çok kötüydü Sane. Tabi aynı mevki olmasa da Brandt ya da her sezon birkaç maç oynayabilen Reus yerine alabilirdi bence ama o kadar da inanılmaz bir karar değil Sane'nin olmayışı..

sent via GSC
Katılıyorum zira Dünya Kupası seviyesi Premier League'den fersah fersah ötede burada tiki taka, kontr atak bir yere kadar...Dengeli set hücumları gerek ki almanlara boşuna panzer denmiyor...En ufak bir hata kupaya mal olur...Burası lig değil...Acemiler ötede oynasın...

Draxler, Brandt ve Reus kadroda ama cok iyi bir sezon geciren Sane yok hmm
Brandt da kadrodan çıkarılabilir zira hala 27 kişideler bir kaleci gidecek demek ki 3 futbolcu daha çıkacak forvette 3 kişi kaldıklarına göre defansta da 8-9 kişi olacağına göre brandt gidebilir...Reus'a gelirsek sakatlanmasa dünyanın en iyi kanatlarından ve milli takım tecrübesi vr herhalde reus kalacak sane çingenesi gidecek...

Diğer kadrodan çıkarılan isimler sanırım Leno, Tah ve Petersen.

Tah ve Petersen benim de kesin gözüyle baktığım adaylardı ama Leno ya şaşırdım biraz. Hem Trapp dan daha iyi bir kaleci hem de ondan daha fazla ve daha iyi oynadı bu sezon.

Ama zaten üçüncü kalecinin genelde fazla bir önemi yok çünkü üçüncü kaleci ye turnuvada forma şansı oluşması için çok büyük talihsizlikler yaşamalı bir bir takım. Formalite amacı çağrılan bir adam aslında.

Burada yine yukarıda bahsettiğim güven konusu ön plana çıkıyor. Trapp oynadığı çok az milli maçlarda demek ki daha fazla güven verdi.

sent via GSC

Diğer kadrodan çıkarılan isimler sanırım Leno, Tah ve Petersen.

Tah ve Petersen benim de kesin gözüyle baktığım adaylardı ama Leno ya şaşırdım biraz. Hem Trapp dan daha iyi bir kaleci hem de ondan daha fazla ve daha iyi oynadı bu sezon.

Ama zaten üçüncü kalecinin genelde fazla bir önemi yok çünkü üçüncü kaleci ye turnuvada forma şansı oluşması için çok büyük talihsizlikler yaşamalı bir bir takım. Formalite amacı çağrılan bir adam aslında.

Burada yine yukarıda bahsettiğim güven konusu ön plana çıkıyor. Trapp oynadığı çok az milli maçlarda demek ki daha fazla güven verdi.

sent via GSC
Üstat şimdi kadroda 4 kaleci var hala Neuer'in durumuyla alakalı son suudi arabistan maçı sonrası karar verilecek...

Bence kararını verdi bile Löw. Neuer Avusturya maçında bayağı iyiydi.

sent via GSC
Üstat ilk resmi maçı neredeyse 1 sene sonra bence bekliyor yoksa neden 4 kaleciden düşmedi daha? Tabii ki neuer 1 numara olacak aksi takdirde dünya kupasını kazanma şansları olmaz ama ya bir şey olursa diye gözlemliyor...Preliminary kadrolarda 4 kalecisi olan tek takım almanya boşuna mı? Hürmetler...

Üstat ilk resmi maçı neredeyse 1 sene sonra bence bekliyor yoksa neden 4 kaleciden düşmedi daha? Tabii ki neuer 1 numara olacak aksi takdirde dünya kupasını kazanma şansları olmaz ama ya bir şey olursa diye gözlemliyor...Preliminary kadrolarda 4 kalecisi olan tek takım almanya boşuna mı? Hürmetler...

Adam 23 kisilik kadroyu acikladi Alman basininda buna dair haberler var. 4 kaleciyi Neuer daha tek bir maca dahi cikmadigi icin götürdü hazirlik maclarina. Avusturya karisinda Neuer 90 dakika oynayip tatmin edici bir performans gösterince de kararini verdi zaten.

Yani Neuer'i araplara karsi izleyip öyle karar verecek diye bir durum yok. Leno, Tah, Sane ve Petersen. Bunlar kadrodan cikarildi, 23 kisilik kadro aciklandi.

latest

brandta sevindim

Sane'nin Milli takımdaki performansı vasat olduğundan çıkarılmıştır da Brandt mı Sane mi dersen havada karada Sane yani.

Reus direkt ilk 11 oynamaz bu arada sanmıyorum, takımdaki en yetenekli oyuncu olmasına rağmen.

Üst Alt