2018 TFF Süper Kupa | Galatasaray (4) 1-1 (5) Akhisarspor | MS | 5 Ağustos | ATV - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 TFF Süper Kupa | Galatasaray (4) 1-1 (5) Akhisarspor | MS | 5 Ağustos | ATV

Süper Kupa'nın İddaa oranları. 1.45 Galatasaray 3.40 Beraberlik 4.60 Akhisarspor

@Sarper Yıldırım

Alır mıyız üstad

Bize bu kupayı kazandıracak motivasyonu göremiyorum şuan. Akhisar daha istekli arzulu olacak. Ezeli rakibimiz filan olsalar keyf alırdı oyuncular ama şu maçta kaç tanesi kasar bilemiyorum. Sert bir tokat yiyip lige daha ciddi başlayacağız gibi geliyor. Kaleci bile daha yeni geldi, takım ordan oraya derken fazla gevşedi çoğu topçu hiç hazır değil sadece gençler gözümüze iyi görünüyor. Rakipte Leceister'la filan berabere kalmış. Neyse umarım Winner'lık genlerimiz devreye girer.

2 denk güçte ki takımın maçı, ikisinin de kadrosunda tanınmamış 10'larca futbolcu var, sonuç söylemek zor.

KG VAR yazmak mantıklı.

heriflerde sadece soner ve mugdat gitmis
sonerin yerine josue, mugdatin yerine de manu gelmis
ayriyetten vrsajevic ve gurayi almislar
tecrubeli ve inceci topculara haiz bir kadrolari var
ama heriflere taarruz edersek enerjimizin altinda bogulurlar

Sacma soru soruyorsun.Akhisar'da olacak hali yok.Esit dagitirlar ama Akhisar kendi tribununu doldurabilir mi emin degilim.
kemal-sunal-replikleri_1500704.png

Bize bu kupayı kazandıracak motivasyonu göremiyorum şuan. Akhisar daha istekli arzulu olacak. Ezeli rakibimiz filan olsalar keyf alırdı oyuncular ama şu maçta kaç tanesi kasar bilemiyorum. Sert bir tokat yiyip lige daha ciddi başlayacağız gibi geliyor. Kaleci bile daha yeni geldi, takım ordan oraya derken fazla gevşedi çoğu topçu hiç hazır değil sadece gençler gözümüze iyi görünüyor. Rakipte Leceister'la filan berabere kalmış. Neyse umarım Winner'lık genlerimiz devreye girer.
fatih
lopes caner mustafa ömer
sissoko serginho
manu josue larsson
seleznev

gibi bir 11 cikarabiliyorlar. lopes büyük maclarin adami, serginho da gavura vurur gibi oynuyor. josue bizim eski eleman, manu bizim marianoyu maymun etmisti, seleznev desen pozitif anlamda tam bir futbol yahudisi kurnaz. ciddiyeti elden birakirsak akhisar basabilir.

Üst Alt