2019 Kış Transfer Sezonu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2019 Kış Transfer Sezonu

Bu sezon çöpe giderse yazın transferler olur.

Ikına ıkına Eren çelınçla şampiyon olabilirsek geçmiş olsun. (Bknz; 17/18 Donk'la şampiyon olma çelınç)

Büyük ihtimal maicon belhanda takımdan ayrılır belki feguli de gider yönetim şimdiden modeste le anlaşsın ocak ta söz alsın yoksa 3 aydır birşey yapamayan yönetim şimdiden izleme yapsınlar

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anichebe ve Huth alınarak şampiyonluk garantilenmeli
Modeste moeste deyip forvetsiz kalacağımıza 0 maliyetle anichebe kadroda olsa fena mı olurdu? Ya da maiconun yanına terry yahut huth şampiyonlar liginde oynamak varken ki koşa koşa gelirlerdi bu yaşlı futbolcu düşmanı zihniyet yüzünden ahmet çalıklara duacıyız...2 yabancı kontenjanı boştu üstelik...Ama yok illa bonservis vereceğiz illa kiralık oyuncu alacağız niye fm böyle emrede bejeke ve matkap öyle yapıyor çünkü

nondaa.jpg

soyle bir transfer lazim sezonun ortasinda
sampiyon oluruz.

Modeste moeste deyip forvetsiz kalacağımıza 0 maliyetle anichebe kadroda olsa fena mı olurdu? Ya da maiconun yanına terry yahut huth şampiyonlar liginde oynamak varken ki koşa koşa gelirlerdi bu yaşlı futbolcu düşmanı zihniyet yüzünden ahmet çalıklara duacıyız...2 yabancı kontenjanı boştu üstelik...Ama yok illa bonservis vereceğiz illa kiralık oyuncu alacağız niye fm böyle emrede bejeke ve matkap öyle yapıyor çünkü

önerdiğiniz isimlere iştirak etmem mümkün gözükmüyor

Linnes kalmalı her ne pahasına olursa olsun. Hem düşük maaşlı hem de iki tarafı da yedekliyor.
Onyekuru ile Sunday alimiyi nasıl bir görürsün ki mantık dışı Altyapıdaki maçlara bakarsan topçularımız messi ronaldo zaten.
Feghouli bu devre arasına kadar faydalanılmalı teklif varsa 3 e 5 e bakmadan gönderilmeli maaş skalasını alt üst ediyor.
Selçuk bu sene de kalır seneye de daha düşük maaşa sözleşmesi uzatılır.Katlanacağız ona Fatih hocayı biliyorsunuz.
Tarık gidiyor zaten. Kış sezonu olmaz da yaz sezonu ahmet gider.
Devre arası maicon Al hilal e kiralık yollanmalı ve bir stoper takviyesi yapılmalı.
Forvet şimdilik 1 tane alınması yeterli.
Şampiyonlar ligini üst düzeyde önemsenmeli ocak ayına kadar. Çünkü alınacak ciddi bir gelir olacak gruptan çıkma payı. Sonrasını geçemeyiz zaten. Ocak ayına kadar CL ye asılsak dahil rakiplerimiz vasat durumda oldukları için olumsuz bir tablo olmayacak.
Altyapı forvetleri CL ve süper lig kalitesinde şuan için yetersiz yavaş yavaş 1-2 seneye monte edilir.
Bu sezon şampiyon olunursa önümüz açık.
Ama en önemlisi Devre arası forvet almayan şampiyonluğu satar.

Ligdeki konumumuz ve CL den elenip elenmeme veya AL ye kalıp kalamamaya bağlı transferler bence.

Eğer ligde zirvede olursak bunlar takımınız yeterli diye transfer yapmaktan vazgeçebilir. O potansiyeli görebiliyorum ben başkan ve Apo da.

sent via GSC

Grubumuz gayet güzel ya Şampiyonlar liginde ya Avrupa liginde yolumuza devam ederiz diye düşünüyorum

Deve arası transfer döneminde yapılması gereken 2 transfer
1) Forvet => İnşallah Modeste gelecek

2) Stoper => Miranda artık yerini kaybetti Inter 'de üstelik sözleşmesinin son senesi bence Maicon 'u filan satabilirsek kesinlikle Miranda 'ya düşünmekte fayda var

+ olarak Yunus ve Ozan ikilisini de kesinlikle ilk 11 için hazırlamamız gerekiyor en azından sonradan oyuna girerek maç tecrübesi kazandırmamız gerekiyor. Bence işlerin kötü gitmediği hemen her maç özellikle Arena 'da ki maçlarda seyircilerimizin önünde forma giysin çocuklar ...

Ligdeki konumumuz ve CL den elenip elenmeme veya AL ye kalıp kalamamaya bağlı transferler bence.

Eğer ligde zirvede olursak bunlar takımınız yeterli diye transfer yapmaktan vazgeçebilir. O potansiyeli görebiliyorum ben başkan ve Apo da.

sent via GSC
Bence ligdeki konumumuzu veya Avrupa da başarımızı düşünseydi yönetimimiz kesinlikle bir golcü ve stoper almış olurlardı. Transferde yine ilk önceliğimiz transfer yapmamak olacaktır şüphesiz ki ...

Türk oyuncu almak lazım, bu tolgayı serbest bırakmak pek mantıklı gelmedi yabancı sayısı düşecek kesin kararlılar.Fener o yüzden 3 4 tane genç Türk oyuncu aldı.

Yerli transferi artık imkansıza yakın, Ömer Bayram ve Emre Akbaba kelepir geldi bence... Yeni yabancı sınırı zorlayacak... O yüzden Ozan Kabak, Yunus Akgün, Ali Yavuz Kol gibi isimler altın değerinde her yıl 2 altyapı oyuncusu çıkarsak süper olacak

Üst Alt