2019 UEFA Süper Kupa Finali Vodafone Park'ta Oynanacak! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2019 UEFA Süper Kupa Finali Vodafone Park'ta Oynanacak!

Her yıl oynatılması ayrıdır tercih yapılması ayrıdır. Monaco'da kura çekimi olur maç oynanırdı sonra sonunda fark ettiler bu mevzudaki saçma yönleri ve değişti sistem.

Şu an seçme hakları var. Demekki çok da rağmet görmüyor Süper Kupa maçları.
Sen mesela Istanbul´da olmasa gidermisin?
Ben misal Sampiyonlar ligi finaline baska bir ülkeye giderim ama Süper Kupa finaline sanmiyorum.

Son maç Üsküp'de eski bir stadda oynatıldı, fazla abartmamak lazım. Adamların stadının yeri Avrupa'nın en iyi konumlarından biri. Bence verilirdi, bizim stadın konum çok kötü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Manzara olarak iyi evet ama sonucta stada girip mac izleyeceksin.
Misal Trafik sorunu var, bu taraftarlar icin iyi olmayabilir.

En sonunda sövücem ama niye Beşiktaşa verildi mi dedim 42 bin kişilik stada verilir mi dedim bir okuduğunuzu anlama yetinizi geliştirin önce.

Herkes uzman kesildi bir anda anasını satayım. Uefa da önemsiz bakıyor demekki mal mal kapasitelere veriyor.

Zorla soyletip sonra kiziyorsunuz . Vodafone ile turkiyenin geri kalan stadyumlari karsilastirilir mi ?

sen uefa olsan allah askina hangisine final verirsin

masmavi bogazin kenarinda tonla simgesel yapinin gobegindeki yere mi , otoyol kenarindaki yere mi

daha bu haberin h si yokken vodafone yapildigi gibi bir final kapar demistim , hic sekmedi , ilk basvurusunda aldi

daha iyileri de yakisir ama kapasitesi kotu

Bjknın stadı boğazda diye aday olmamak zorunda mıyız?

Bence harika bir şey. Dünya'nın en iyi konumuna sahip statlardan biridir Vodafone Park. Ülkemiz için prestijli bir olay.

Bu arada Vodafone payı da vardır mutlaka.

sebep ilk paragraf . Vodafone degil haciogullari stadyumu da olsa alirdi

CL ye basvursa bir kerelik istisna yapip verebilirler , o ayarda bir yer orasi

hep soyledim , bu stadin tek kotu yani var , o da bjk ye ait olmasi

En sonunda sövücem ama niye Beşiktaşa verildi mi dedim 42 bin kişilik stada verilir mi dedim bir okuduğunuzu anlama yetinizi geliştirin önce.

Herkes uzman kesildi bir anda anasını satayım. Uefa da önemsiz bakıyor demekki mal mal kapasitelere veriyor.

Başkan son 2 sene oynatıldığı yerlere bakarsan kapasiteyle alakası yok. Süper Kupa finalini o kadar iplemiyorlar zaten

Sen mesela Istanbul´da olmasa gidermisin?
Ben misal Sampiyonlar ligi finaline baska bir ülkeye giderim ama Süper Kupa finaline sanmiyorum.

Bu kisisel bir sey , ben bilet buldugumda yurt disi finallere de gidiyorum , ornegin ajax united finaline gittim isvecte

dun de bodrum gaziantep macina gittim ama

futbol sevgisiyle alakali bir sey , basketbol sampiyonasi duzenlendi , hirvat maci icin eskisehire gittigim gun haric her gun her maci izledim 2 salonda da

e bu mantalitede bir insansan ulkende bu tip bir final oynanmasindan gurur duyarsin ve icin kipir kipir gidersin

olimpiyat ve kadikoyden sonra ucuncu finalim olacak istanbulda insallah

alt ustu super kupa, bizim stad Sampiyonlar ligi finalini hakeder. zaten bjk baska final vermezler yani tek bir haklari vardi onuda kullandilar.

bi stadi manzarasindan dolayi övenlerden gina geldi artik, agizlarina kürekle vurasim geliyor.

Ulan stadin icine girdiginde disarda ahir olsa ne olur bogaz manzarasi olsa ne olur, bana sanki catiya cikip puro esliginde bi gözü sahada diger gözü denizde mac izleyecek.

Si-nan fazla kasma.

Bu kisisel bir sey , ben bilet buldugumda yurt disi finallere de gidiyorum , ornegin ajax united finaline gittim isvecte

dun de bodrum gaziantep macina gittim ama

futbol sevgisiyle alakali bir sey , basketbol sampiyonasi duzenlendi , hirvat maci icin eskisehire gittigim gun haric her gun her maci izledim 2 salonda da

e bu mantalitede bir insansan ulkende bu tip bir final oynanmasindan gurur duyarsin ve icin kipir kipir gidersin

olimpiyat ve kadikoyden sonra ucuncu finalim olacak istanbulda insallah
Benim icin mevzu stad, yada stadin kime ait oldugu degil.
Verilsin böyle seyler ülkemize bunda sorun yok.
Ama mesela Süper Kupa Finaline oldugum sehirde olmasa gitmem ama Sampiyonlar Ligi finaline giderim.
Yine mesela Avrupa Ligi finali, Finalin adina bagli biraz.
Bunun disinda stadin konumu güzel diye maca gidenler varsa buyursunlar gitsinler.
Ben oldum olsasi stadlarin sehir merkezlerinde olmasina karsiyim.
Millet maca gidecek diye, olan gitmeyenlere oluyor.

bi stadi manzarasindan dolayi övenlerden gina geldi artik, agizlarina kürekle vurasim geliyor.

Ulan stadin icine girdiginde disarda ahir olsa ne olur bogaz manzarasi olsa ne olur, bana sanki catiya cikip puro esliginde bi gözü sahada diger gözü denizde mac izleyecek.

Si-nan fazla kasma.

Vodafone un yapimi esnasinda ve sonrasinda dis cephe ve kalite olarak toki bize kitledi boyasiz kalitesiz stadi diye tonlarca yorum yapildi bu forumda

hmm ozaman zor. uefa finali gorur ozaman bizim stad.
65bine cikarsinlar desem oda olmaz, ortalama 5 yilda 20 000 seyirciyle oynayan bir takimiz.
anlamiyorum 30milyonluk taraftari olan, hepside 2000li jenerasyondan ama maca gelen yok .

CL ve Uefa finalinde 65 bin kapasite şartı var sanırım. Bizim stad 52.600 kişilik, yani zor diye biliyorum.

Üst Alt