GSC Haber - 2023 Yılı Divan Kurulları Genel Başlığı - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber 2023 Yılı Divan Kurulları Genel Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aysal verdiği sözleri tutmadığı için pek hükmü kalmadı. Verdiği sözleri baskete sponsor olma, kulübe dışardan yardım etme, dışardan kulüp için ekstra projeler üretme gibi o zaman hala çok büyük bir etkiye sahip olurdu ama gelinen noktada pek bir etkisi kaldığını düşünmüyorum.
Taraftar nezdinde belki eskisi kadar etkisi kalmadı fakat genel kurulda çok güçlüler. Eşref Hamamcıoğlu iki seçimi de kazanabilirdi, en önemli desteği de bu kanattan aldı.

Eskisi gibi tek başlarına kulübü yönetmiyorlar ama Eğitim Vakfı her daim genel kurulun en önemli gruplardan biri olacaktır. Tabii ki kimse kimseye büsbütün aklını/oyunu emanet etmiyor ve Erden Timur yaptıklarıyla buradan da epey destek görecektir ama sicil kurulu sunumlarına bakılınca da üyelerin ne kadar büyük kısmının lise kökenli olduğu görülüyor.

Ben de mevcut yönetim gerekirse kuvvetlenerek bir dönem daha seçilsin istiyorum ama Dursun başkanın böyle bir niyeti yok gibi duruyor.

Eğitim Vakfı yok yere şu an bir aday oluşturmaz ama bu sezon iyi gitmez seneye CL dışı kalırız gibi bir görüntü oluşursa hamle yapmak için teyakkuzdalar görüntüsü var. Yaptıkları konuşmaların bu kadar sert olmasını buna yoruyorum.
Eğitim Vakfı, liseliler aynı değil. Eğitim Vakfı daha çok Galatasaray üniversitesi o çok bir ağrılığı yok. Ben Özbek'ten alıyorum 1 dönem daha başkan olacağı sinyalini çünkü bazı projelerin tamamen bitmesi bazılarının da ilk etaplarının bitmesini görmek isteyeceğini düşünüyorum. Bir de BB borcunu ödeyip GS'yi faizden kurtaran yönetimin başında da olmak isteyecektir diye düşünüyorum.

Taraftar nezdinde belki eskisi kadar etkisi kalmadı fakat genel kurulda çok güçlüler. Eşref Hamamcıoğlu iki seçimi de kazanabilirdi, en önemli desteği de bu kanattan aldı.
Eşref H. sadece Eğitim Vakfından almadı ayrıca ciddi bir liseli oyu ve Özbek'in ilk dönemi yüzünden kendisini desteklemeyen ama tamamen Özbek karşıtlarından da oy aldı.

Eğitim Vakfı, liseliler aynı değil. Eğitim Vakfı daha çok Galatasaray üniversitesi o çok bir ağrılığı yok. Ben Özbek'ten alıyorum 1 dönem daha başkan olacağı sinyalini çünkü bazı projelerin tamamen bitmesi bazılarının da ilk etaplarının bitmesini görmek isteyeceğini düşünüyorum. Bir de BB borcunu ödeyip GS'yi faizden kurtaran yönetimin başında da olmak isteyecektir diye düşünüyorum.
Tabii değil ama liseliler içinde en örgütlü en güçlü grup bu. Neyse Ekim genel kurulunda resim netleşir zaten iyice.

fenerin divan toplantılarında en az 1 2 saat bizi konuşuyorlar ve hertürlü hakareti ederek

bizde ise saygı kalite cok bariz ortada

ayrıca 3 büyükler arasında rakamları kalem kalem acıklayan tek kulübüz

fener borcları acıklarken en ufak detay vermıyor kimsede soramıyor korkudan

Mustafa Cengiz'in en büyük kazığı BB anlaşmasını sabit faizle yapmamak oldu bize. Şimdi başkanın açıkladığına göre faiz 900 milyon TL'ye çıkmış. Bu faizler artmadan da yazmıştım diğer kulüpler gibi sabit faizle yapılmalıydı anlaşma diye.

Dursun Özbek: "Florya'nın 40 dönümlük kısmı bize ait değildi. Burayı almak için kullandığımız 18 aylık krediyi de Mecidiyeköy projesi ile 6 ay gibi bir sürede ödedik. Florya'daki 60 dönüm arazi şu anda borçsuz harçsız şekilde kulübümüze ait."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt