#21 Emre Aşık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # 21 Emre Aşık

emre-nobre.jpg

Nostaji :)

Nobre'nin de, İstemem yan debime koy der gibi bir hali var :)

dun imza toreninde emre asik konusu geldiginde adnan sezgin zamani gelince emre asikla ilgili bilgileri açiklariz diye bir cumle kullandi bu bana biraz soguk geldi sanki bu sezon sonu gonderilecek diye

Adam 5 maç üstüste oynayamadıki iyi performans sergilesin.Kızayım diyorum vicdanım el vermiyor.

Emre'nin yeteneği az çok ortada . Asıl saygı duyulması gereken olay 2 sene maç oynamasın gel çok sakatımız var dendiğinde koşa koşa geliyor . Beğenilmeyip kiralık yollanıyor yine hiçbir sorun yok . Gerçekten saygı duymamız gerekiyor .

Galatasaray'ın Fortis Türkiye Kupası'nda Sivasspor ile sahasında 1-1 berabere kaldığı maçın ardından konuşan Emre Aşık, "Daha çok top oynamak isteyen taraf bizdik. Sivasspor deplasmanda oynadığı için beraberliğe gelmişti. Maalesef gole onlar bizden önce ulaştı. Ardından sonra son dakika golü attık. Farklı kazanabilirdik ancak ikinci maça bıraktık İkinci maçtan telafi edeceğiz" dedi.

Emre, takımı Sivas'ta zor şartların beklemesi üzerine sorulan bir soruya, "Sivasta daha önce top oynadık, biliyoruz. Galibiyet lazımsa biz de Galatasaray takımıyız. Oradan bileğimizin hakkıyla döneceğiz" şeklinde konuştu.

Emre Aşık, zaman zaman yedek kalması ancak takımdaki eksikler üzerine şans verilmesini de, Her profesyonel futbolcunun yapması gerektişiği her zaman hazır olmaya çalışıyorum. Ekstra idmanlar yaptım ve böyle kapattım açıtıgımı. Daha önce de takımda cezalı veya sakat olunca bana görev verildi. O da zor maçlardan oldu. Ben de isterdim kolay maçlarda oynamayı. Nasip." dedi.

Emre Aşık alkışlanması gereken bir futbolcudur...:005:

Üst Alt