#21 Emre Aşık - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # 21 Emre Aşık

Ulan eli öpülecek adamsın seni takdir ediyorum keşke aysundan ayrılmasaydın dahada performansın artardı:D

Bence 2 maçtır iyi oynamıyor..Ama bordo ile oynadığımız deplasman maçında çok beğenmiştim..

Emre Aşık'a imza ödülü

Cim-Bom'da yönetimin sözleşmesini henüz uzatmadığı iki isimden biri olan Emre Aşık fedakârlığının karşılığını alıyor.

Sarı-kırmızılı yönetimin, Konya'da sakatlığına rağmen formasını giyen 35 yaşındaki milli oyuncunun sözleşmesini yenileme kararı aldığı öğrenildi. Emre ile yeni sözleşme yapmaya yaşının ilerlemesi yüzünden daha önce sıcak bakmayan idarecilerin, bu sezon birçok maçta formasının hakkını fazlasıyla veren başarılı futbolcunun mukavelesini bir yıl uzatacağı ifade edildi. Bu arada Konya maçında ayak bileği burkulan Emre Aşık, Bursaspor sınavına yetişiyor. Dünkü antrenmana çıkmayan deneyimli oyuncunun tedavi altına alındığı ve cuma gününe kadar hazır duruma geleceği bildirildi.

Kaynak: Milliyet

Yasi 35 olsa nolacak.Avrupada 37-38 yasindaki adamlar sozlesme yeniliyor.Tugay hala oynuyor onemli olan sahadaki performanstir Emre gorev verildigi zaman elinden geleni yapiyor ve basarili oluyor.Yasli dediginiz Emre takimda genclerden daha iyi performans gosteriyor.1 sene daha sozlesmesinin uzatilmasi cok guzel olur.

Yasi 35 olsa nolacak.Avrupada 37-38 yasindaki adamlar sozlesme yeniliyor.Tugay hala oynuyor onemli olan sahadaki performanstir Emre gorev verildigi zaman elinden geleni yapiyor ve basarili oluyor.Yasli dediginiz Emre takimda genclerden daha iyi performans gosteriyor.1 sene daha sozlesmesinin uzatilmasi cok guzel olur.

Her maç öyle büyük hata yapıyor ki bu maçları kaybetmemize neden Veysel biraz daha akıllı bir adam olsaydı belki puansız dönecektik,Sabri'nin o harika şutu olmasaydı belki Uefa'dan elenecektik ben Semih varken onun takıma monte edilmesi taraftarıyım görüşüne saygı duyuyorum!

Gerçek bir yıldız!

Türk sporunun yıldızlarından futbolcumuz Emre Aşık, İstanbul Teknik Üniversitesi'nden (İTÜ) basketbolcu İbrahim Kutluay ve Türk Telekom'dan voleybolcu Bahar Mert, ''Özel Sporcular'' için ele verdi.

Türk sporunun yıldızlarından futbolcumuz Emre Aşık, İstanbul Teknik Üniversitesi'nden (İTÜ) basketbolcu İbrahim Kutluay ve Türk Telekom'dan voleybolcu Bahar Mert, ''Özel Sporcular'' için ele verdi.

Daha önceki ismi ''Zihinsel Engelliler Spor Federasyonu'' olan ''Özel Sporcular Spor Federasyonu'' yönetim kurulunda görev alan Emre Aşık, İbrahim Kutluay ve Bahar Mert aldıkları görevin sosyal sorumluluk gereği olduğunda ortak görüşteler.

Özel sporculara umut için 'herkesin elini taşın altına sokması' gerektiği görüşünde birleşen 'yıldızlar' kamuoyunda tanınmış herkesin, toplumsal dikkati bu sporculara çekmek için bu görevlerde yer alması gerektiğinin altını çizdiler.

-EMRE AŞIK: ''BU GÖREVİ TOPLUMSAL BİR SORUMLUK OLARAK GÖRDÜM''

Galatasarayımzda futbol hayatını sürdüren Emre Aşık, Ankara'da Ankaraspor forması ile 'kiralık' olarak mücadele ederken özel sporcuların yer aldığı bir etkinliğe katıldığını ve o günden sonra özel sporcularla arasındaki bağın hiç kopmadığını söyledi.

Ankaraspor'da oynarken Çocuk Esirgeme Kurumu'nda kalan çocuklar için düzenlenen bir organizasyonda özel sporcular ile bir araya geldiğini belirten Emre, ''Özel sporcular, İstanbul'dan deplasmana, Ankara'ya, geldiğimizde de maçlarımıza geldiler. Onlarla birlikte olmanın, beni mutlu ettiğini gördüm ve kendi kendime sordum: 'Ne yapabilirim?' Federasyon yönetimde olmam yönünde bir teklif gelince de kabul ettim'' diye konuştu.

Profesyonel futbolcu olarak özel sporcularla deneyimlerini paylaşabileceğini, tanınmışlığı ile de insanların dikkatini bu sporculara çekebileceğini düşündüğünü ifade eden Emre Aşık, şöyle devam etti:

''Herkes elini taşın altına sokmalı. Özel sporcular için çalışmak bir sosyal sorumluluk. Ben de bu sorumluluğu almam gerektiğini düşündüm. Yıllardır profesyonel futbolcuyum. Bu tecrübelerimi özel sporculara aktarabilirim. Federasyonda görev alarak örnek olabileceğimi düşündüm. Galatasaray'a döndükten sonra yöneticilerim bu çalışmalarıma destek oldu ve sonuna kadar da olmaya devam edeceklerini belirttiler. Galatasaray camiası ve yönetimine bu konudaki desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.''

Kaynak: Anadolu Ajansı

Çok iyi bir joker.Hiç kapris yapmayan,küsmeyen,kulübede oturan,çıkıp oyununu oynayan tam bir Galatasaraylı bence.

Adnan Polat: Emre'ye helal

UEFA'da oynayacakları Hamburg maçını düşündüklerini kaydeden Polat, "Tarihi bir maça daha çıkacağız" diye konuştu. Başkan, taraftarların maç sonrası sevgi gösterisi bulunduğu Emre Aşık için ise "Kanının son damlasına kadar savaşıyor. Helal olsun ona" yorumunu yaptı.

Üst Alt