#21 Pascal Nouma vs #10 Nihat Dogan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#21 Pascal Nouma vs #10 Nihat Dogan

Cevap: #21 Pascal Nouma vs #10 Nihat Dogan

Pascal zaten hırsını alamadığı ve Nihat karşılık verdiği için her defasında tekrar tekrar girmeye kalktı, ama FOScal Nouma oldu. :)

açıklama geldi nihat doğan dan ''ben hiç bir zaman kendi milletimden olmayan hiç kimseden dayak yememişimdir beni anca milletimin güzel yurdundan babam döver gerisi bana sökmez arkadas kralı gelse indiremez bir nihat doğan'ı''

az önce izledim, ilk saldırdığında geçirmiş yumruk tokat karışık bişey. İkincisinde resmen uçan tekme atmış peşinden de yumruk :) aferin lan Nihat

Pascal zaten hırsını alamadığı ve Nihat karşılık verdiği için her defasında tekrar tekrar girmeye kalktı, ama FOScal Nouma oldu. :)

Kavgada adamin ustune mal gibi kosmak en fazla beraberinde yenecek bir dayagi getirir. O yuzden Nihat niye kosmadi demeyin.

Kavgada adamin ustune mal gibi kosmak en fazla beraberinde yenecek bir dayagi getirir. O yuzden Nihat niye kosmadi demeyin.

Katılmıyorum. Çünkü kavgada adamın üstüne koşan adam; her zaman daha motive olmuştur be poposuna güveniyordur. O yüzden Nouma fizik avantajlarınında getirdiği cesaret ile Nihatı adeta Smackdownda bile göremediğimiz tekme ile alaşağı etti ve geride sadece Nihat'ın korku dolu bakışları kaldı.

Katılmıyorum. Çünkü kavgada adamın üstüne koşan adam; her zaman daha motive olmuştur be poposuna güveniyordur. O yüzden Nouma fizik avantajlarınında getirdiği cesaret ile Nihatı adeta Smackdownda bile göremediğimiz tekme ile alaşağı etti ve geride sadece Nihat'ın korku dolu bakışları kaldı.

Evet dayagi yedi oturdu asagiya Yasser anlatmak istedigin NEDIR kardes.

Olay bu kadar komik olur ancak. Aynı videoyu izleyip nasıl farklı algılanıyor ve Pascal dövdü yada haklı deniyor hayret

Nihat bir kere bile vuramamışken Pascal'a, dayak yemiş yakıştırması bence hiç hoş değil. Lakin Nihat'ın dayak yemeyi arzulaması ve Nouma'dan yediği uçan tekme aslında Nouma'nın değil Nihat'ın dayak yediğinin göstergesidir. Lakin Pascal'ı 4-5 kişi zor tutarken Nihat'ı sadece 1 kişinin tutmasıda bir o kadar gülünçtü.

Bu arada Yasser kim Hayri Kardeş. Ben esenlerli Kamil ;)

Nihat bir kere bile vuramamışken Pascal'a, dayak yemiş yakıştırması bence hiç hoş değil. Lakin Nihat'ın dayak yemeyi arzulaması ve Nouma'dan yediği uçan tekme aslında Nouma'nın değil Nihat'ın dayak yediğinin göstergesidir. Lakin Pascal'ı 4-5 kişi zor tutarken Nihat'ı sadece 1 kişinin tutmasıda bir o kadar gülünçtü.

BELLI KAMIL OLDUGUN LESH ADAM

N.d. combat aninda cok guzel patlatiyor pasqala benim icin gerisi hikaye. postali isterse 100 kisi tutsun o kadar kosup sonra Nihat Reis'ten samari yiyorsa asisti kendi yabmis demektir ;);)

Valla farklı videoyu izliyoruz :) Uçan tekmeği Nihat atmıyor mu orda ?Ayrıca Derya istese tek başına tutardı Pascal'ı ama adamda yürek yok.

BELLI KAMIL OLDUGUN LESH ADAM

N.d. combat aninda cok guzel patlatiyor pasqala benim icin gerisi hikaye. postali isterse 100 kisi tutsun o kadar kosup sonra Nihat Reis'ten samari yiyorsa asisti kendi yabmis demektir ;);)

Benim anlayamadığım nokta Nihat Doğan arkadaşımız ne zaman patlattı Pascal'a? Lakin ben öyle birşey hiç görmedim. Sanırım benimle birlikte Türkiye'de ve Dominikte yaşayan 72 milyon kişide göremedi. Pascal'ın ucan tekmesini yedikten sonra kendini kaybedişi ve dengesini kaybedişi gerçekten göze hoş gelen bir andı Hayri Cund. Nihat o boy ve fizik ile ancak callioya kafa tutar.

At gözlüklerini takan Nihat ve onun fanlarıdır. Lakin Nouma at çiftesi gibi uçmuştur Nihata.

Kamil Ersoy'a katılıyorum ve şu ülkede ciğeri 5 para etmez bir adama bu kadar destek çıkılması çok yazık. Adam ikiyüzlülüğün cilt cilt ansiklopedisini yazıyor, insanlar neredeyse tapacak.

Üst Alt