21 Şubat Gecesi Deniz Ateş Bitnel'in Utanç Gecesidir - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

21 Şubat Gecesi Deniz Ateş Bitnel'in Utanç Gecesidir

Birak her lafi etsinler. şikeci desinler. Emek hirsizi desinler. Sahtekarlar desinler. Bildikleri her küfürü, her yalani söylesinler. Bize ne?

kararlari biz vermedik, oyuncular vermedi, taraftar vermedi, yönetim vermedi, dursun vermedi

Hakem verdi.

Utanacak 1 kişi varsa o da hakemdir.

Ben de bunu diyorum zaten. Bu şekilde kazanmaktan ya da bu şekilde "kazandırılmaktan" utanıyorum diyorum. Galatasaray'ımızın bir suçu olduğunu söylemiyorum burada. Sadece böyle şeyler yaşandığı zaman ismimize leke gelebileceği ihtimaline karşı sinirleniyorum ben. Bu yüzden adil maçlar olsun istiyorum bizim bütün maçlarımız ve gerekirse küme düşelim ama kesinlikle haksız yere 1 puan bile almış olmayalım diyorum.

Çünkü bizim ismimiz Galatasaray. Haksız puanları midem kaldırsaydı, Fenerbahçeli olurdum.

Ben de bunu diyorum zaten. Bu şekilde kazanmaktan ya da bu şekilde "kazandırılmaktan" utanıyorum diyorum. Galatasaray'ımızın bir suçu olduğunu söylemiyorum burada. Sadece böyle şeyler yaşandığı zaman ismimize leke gelebileceği ihtimaline karşı sinirleniyorum ben. Bu yüzden adil maçlar olsun istiyorum bizim bütün maçlarımız ve gerekirse küme düşelim ama kesinlikle haksız yere 1 puan bile almış olmayalım diyorum.

Çünkü bizim ismimiz Galatasaray. Haksız puanları midem kaldırsaydı, Fenerbahçeli olurdum.

Geçmişte haksiz puanlar aldigimiz maçlar fazlasiyla oldu. şimdi her maç için ayri konu mu açmak lazim?

Utanacak durum yok. Türk futbolunda bazen böyle geceler yaşaniyor, bazilari her hafta yaşiyor

Durumu fazla ciddiye almamak lazim.

Cidden cok abarttiniz aaaaa yeter Ozerin ikinci sari karti haksiz tamam uzatmayin bakin yolunuza. Utanmasaniz bugun şike yaptik diyeceksiniz. Onlara verdigi penaltiyda hataliydi isinize bakin.

Skandal hakemin degil, Galatasaray´in degil, Trabzonspor´lu oyuncularindir. Bir penalti yüzünden, her takimin oyuncular bukadar cigrindan cikacak ise, ozaman kapatalim futbolu, daha iyi... Özer´in sari karti var, adam kac pozisyon itiraz etti hakeme, adam sonunda kirmiziyi vermek zorunda kaldi. Cavanda´nin Bulut´a temasi var, orada arkadan temas, penalti demektir. Hakli karardan sonra, adam cikip hakeme gögüs atiyor. Buda net kirmizi kart. Sonr Salih cikarip, kirmizi kart gösteriyor hakeme, bu da hakemin otoritesini hice saymak ve hakaret, yine bir kirmizi kart.

Hakemin verdigi bu kararlar sonuna kadar dogru... Hadi BJK´nin yönetimi degisti, ve bir nevi TFF devamli eziyor zaten. Ama Fenerbahce´nin sikeden, ve bir cok i... den tescilli bir Baskan´i ve yönetim kurulu var. Tabiki söz konusu Fenerbahce olunca, her sag duyulu olan futbol paydasi, daha dikkatli bakacaktir olaylara. Ulan adamlar sike yapti, ülke icinde ceza almadilar, ve hala küstahca sikeci yönetimlerini bile degistirmeye tenezzül etmiyorlar. Gözümde Fenerbahce´ye calinan hakli kararlar bile saibelidir....

şimdi özeti izledim, penaltılar gerçekten de penaltı değil. onun dışında özer'in pozisyonu hariç ( onuda detaylı göstermediler ) diğer kartlar doğru. işin ilginç yanı ilk kofti penaltıyı da bizim yiyip şiqhe yaptık denmesi.

Ne fedakar ve dürüst taraftarlarımız varmış,Berbat bir penaltıyla öne geçip maç sıkışına kadar hakeme atıp tutan adamlar,Bir anda namus timsali kesildi,Özer ve Aykut şerefsizleri provoke ediyordular ve ikisine verilen kartlarda bana göre doğru(Birisi hem hakeme fazla itiraz etti ve kontrolsüz müdahale yaptı,Öbürü Poldiye maç başından beri sataşıp duruyordu ve zaten Poldide kart aldı orada cevap verince)zaten beraberlik golünü 10 kişilerken attık ve oyun bize dönüktü maçın başından beri,o penaltıyla durum sıkıştı ve saçma hal aldı,Ondan sonra iyice çığırından çıktılar,Umutun pozisyonu gri penaltı olarak nitelenmesi çok abest değil ama verilmeyedebilirdi ama bundan sonraki kartlarsa %100 doğru arkadaş neyine sızlanıyorsunuz sanki hakem 4 tane durduk yere adam attı Ts çığrından çıktı kendi eline haksız gelen maçı çığrından çıkarak geri iade etti.

Son düzenleme:
Bu arada bir şey daha var ki o da milyon euroların döndüğü bu piyasada ahlaktan fazla söz etmemek gerek. Abes oluyor biraz. Bakınız ne demiş Jesus Almedya; ''Biz futbolun sahte dünyasının içindeyiz. Bu tamamen düzmece bir dünya. Bize basit bir oyun oynamamız için milyonlarca dolar ödeniyor ama biz sadece sistemin devam etmesi için kendini satan köleleriz.'' Maradona'nın elle gol attığı, çıkıp Tanrı'nın eli dediği. Henry'nin eliyle düzeltip, asist yaparak Fransa'yı Dünya Kupasına taşıdığı bir oyun. Ne oldu o İrlanda'ya ? Yasal kanallara başvurmasınlar diye FİFA çıkıp 5 milyon euro para ödemiş ve sineye çekmişler. Hay sizin adalet anlayışınıza tüküreyim. Fenerbahçe şike yaptı mesela ne oldu? Adalet yerini buldu mu?

Şimdi mantık olarak bakarsak TS'li oyuncuların bu kadar çıldırması çok ama çok mantıksız. Sen bugüne kadar ligde hiçbir halt başaramayıp bugün elinden şampiyonluk alınmış gibi saldıramazsın hakeme.

O zaman bu çıldırmanın sebebi 3 puan değil, Galatasaray'a yenilmenin verdiği bir kindir, öfkedir. Tarihinin en kötü dönemlerinden birini yaşayan devi bulmuşsun, Antep-Kayseri-Mersin mentalitesiyle yenmek için "çıldırıyorsun" fırsattan istifade ve yeniliyorsun son dakika yanlış bir penaltıyla.

Ulan uşaklar size diyeceğim tek bir şey var, beter olun. Nasıl olsa bizim bir parmağımızın olmadığı konusunda içimiz rahat, varsa Dünya'nın en gereksiz parasıdır şu maçta hakeme yedirilen para, ilk penaltı da cabası.

O yüzden bırak utanmayı, beni eğlendirdikleri için Salih ve Umut'a teşekkür ediyorum.

Üst Alt