#21 Zvjezdan Misimović - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#21 Zvjezdan Misimović

Cevap: #21 Zvjezdan Misimovic

s_2309_82_2010_1.jpg

s_2309_3446_2010_1.jpg

s_2309_3446_2010_2.jpg

adam resmen çökmüş :(

Penaltidanda olsa reis, son dakika attigi golle takimina bir puani kazandirdi... Maçta Roberto Carlos'unda golü var...

Her şeyi bir kenara bıraktım, sadece son BJK maçında Sarp'ın topla buluştuğu alanlarda Misimovic'in topla buluştuğunu hayal ediyorum... Sonra bunun hiçbir zaman olamayacağını düşünüyorum, çok üzülüyorum...

Misimovic'in En Büyük Eksiği Adı...

- Mustafa Sarp: Galatasaray'ın sahadaki gizli kahramanı diyebiliriz kendisine. Bakmayın top rakipteyken parsellemesi gereken yerde Mustafa Sarp'ı göremediğinize. Bir yandan Misimovic'in görevini (!) yerine getirirken bir yandan da kendi görevini layıkıyla (!) yerine getirmek zor iş. Adı "Sarpovlovic" olsaydı bugün çok farklı yerlerde olurdu. Misimovic Sarp kadar olamadı.

- Servet Çetin: Kendisine güvenildiğinde ne kadar verimli (!) olduğunu cümle aleme gösterdi. Bir önceki antrenörü ona güvenmeyerek fahiş hatalar yapmasına sebep oldu ki Servet'in bunda en ufak bir dahli yoktu. Takımdaki en güvenilir (!), en ahlaklı (!), en haddini bilen futbolcusu durumundaki Servet'in adı "Servedivic" olsaydı belki kendisini Terry gibi Ferdinand gibi yıldızların seviyesinde izleyecektik. Misimovic tabi ki Servet Çetin'in klasına yaklaşamadı.

- Hakan Balta: Galatasaray'ın istikrar sembolü. Günümüz futbolu fizik güce ihtiyaç duyarken takım içinde atlet fiziğine sahip ve bu fiziği koruyabilen yegane futbolcu (!). Bakmayın Misimovic'in Laktat testlerinde takımın en iyilerinden biri olarak çıkmasına. Muhtemeldir ki soruları çalmıştır. Yoksa Hakan Balta'nın son 2 sezonda bize gösterdiği über fizik kondisyon ile şu bitik Misimovic'i karşılaştırmak Balta'ya saygısızlık etmek olur. Onun da adı "Hakan Baltovski" olsaydı Milan bugün sol bek aramazdı muhtemelen.

- Serdar Özkan: İş ahlakına sahip bir futbolcu (!) nasıl olur bunun en canlı kanıtıdır kendisi. Futbolun acımasız çarkları içinde sadece kendi ekmeğini düşünmeyen, diğer futbol emekçisi arkadaşlarını da düşünen hatta onlar daha iyi şartlarda çalışsın diye idmanlardan artan vakitlerde onlara bir amme hizmeti olarak (!) menajerlik yapan örnek bir kişiliktir Serdar Özkan. Sadece kendini düşünen bencil Misimovic'in ondan alacağı çok ders var. Ayrıca adı "Serdarus Özkanovic" olsaydı ya Yugoslav futbolunda devrim yapardı ya da Doğu Avrupa sol siyasetine liderlik yapardı.

- Misimovic: Ne desek boş. Asla bir Servet bir Sarp, bir Serdar ya da bir Hakan Balta olamadı. Olamaz da. Çünkü malum kendisi yabancı ve saydığımız oyuncuların aksine (!) para için oynuyor Galatasaray'da. Bu saatten sonra Galatasaray'da ne iş yapar onu bilemem. Tek bildiğim adı Servet soy adı Balta olsa camianın ağzına bile s.çsa A takımda kalırdı.

Jesus Almeyda: Misimovic'in En Büyük Eksiği Adı...

Tembelmis kendisi. Hagi ya da Misimovic'ten biri secilecekmis o yuzden yonetim Misimovic'i gondermis. Iyi de yapmislar, tembel herifler icin Hagi'yi gonderecek halleri yoktu zaten.

Üst Alt