GSC Anket - 22/23 Sezonu Beklediğinizden Kötü Performans Veren Futbolcular | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket 22/23 Sezonu Beklediğinizden Kötü Performans Veren Futbolcular

Beklediğinizden Kötü Sezon Geçiren Futbolcularımız Hangileri

• Kullanılan toplam oy
    30
Yunus'tan beklentim vardı kullanamadık.Mertens'i geç kullanmaya başladık iyi olarak.Kazımcan Karataş'a da daha erken güvenebilirdik.Rıdvan Yılmaz da böyleydi ama onun Kazımcan'a göre büyük farkı rahat oynamasıydı.Sonuçta kulüpte uzun süre oynamış altyapılarda daha sonrasında ise Kazımcan Karataş'a bakarsak futbola başladığı ilk mevkisi sol bek değil ve yeni transfer olmuş ilk yılı.O üzerindeki baskıyı biraz olsun atmıştır diye düşünüyom.Seneye bu Yabancı Kuralı'nda ilk 11'in vazgeçilmez isimlerinden olacaktır bence..

Emre Taşdemir'in bile katkı verdiği bir ortamda kimseyi katkı almadık kötü oynadı diye hedef gösterecek durumda değiliz diye düşünüyorum

Bütün oyuncularımız ellerinden geleni yaptığına inanıyorum ve bu anlamda hepsinden razıyız diyorum

En azından benim düşüncem bu yönde

Emre Taşdemir'in bile katkı verdiği bir ortamda kimseyi katkı almadık diye hedef gösterecek durumda değiliz diye düşünüyorum

Bütün oyuncularımız ellerinden geleni yaptı hepsinden razıyız diyorum

En azından benim düşüncem bu yönde

ALP-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sezon başı bir beklentiniz vardır illaki rtaş ondan daha mı iyi daha mı kötü performans sorumuz

Mertens dedim çünkü beklentim İcardi kadar skora etki etmesi yönündeydi ama yaşını hesaba katamadık. Napoli'de attığı gollerden bizde fazla izleyemedik, en çok vuruş kalitesinin düşmesi şaşırttı.

yunus bence kötü oynamıyodu. son vaktlerde ortaya çıkan en çok şut pası fln gibi bi tablo vardı, orda olmasının sebeblerinden biri ilk haftalarda oynaması. baya çabalıyan ve deneyen bi görüntüsü vardı fakat raşitsa oynamaya başlayınca hücumdaki genişlik adına daha mantıklı oldu. ilk haftalarda kereme de baya girişilmekte idi. hatta okan buruk kendisini kayseri maçında kesip mertensi orda oynatmıştır. o yüzden yunus demeden evvel şartları gözden geçirelim.

Sezon başı bir beklentiniz vardır illaki rtaş ondan daha mı iyi daha mı kötü performans sorumuz
Bu bakımdan bakılınca illa ki beklentimizi karşılamayan isimler var tabi renktaş

Mesela herkesin ortak fikri Mata olacaktır

Yine Yusuf ismi ön plana çıkacaktır

Her ne kadar ligin başında çok iyi başlasa da devamını getiremeyen Yunus olacaktır

Son haftalarda fiziken düşen Mertens ve Sergio olacaktır

Yaşadığı talihsiz dolandırıcılık olayı yüzünden biraz bocalayan Muslera olacaktır

Yani örnekler böyle

Son düzenleme:
Zaniola bir mac disinda genel olarak iyi oynadı, kımizi yedi o maci saymiyorum.

Yusuftan daha iyi bir cikis beklerdim olmadı

Mata cok ama çok sönüktü

Onun disinda kadroyu cok verimli kullandigimizi söyleyebilirim

Yunus'tan beklentim vardı kullanamadık.Mertens'i geç kullanmaya başladık iyi olarak.Kazımcan Karataş'a da daha erken güvenebilirdik.Rıdvan Yılmaz da böyleydi ama onun Kazımcan'a göre büyük farkı rahat oynamasıydı.Sonuçta kulüpte uzun süre oynamış altyapılarda daha sonrasında ise Kazımcan Karataş'a bakarsak futbola başladığı ilk mevkisi sol bek değil ve yeni transfer olmuş ilk yılı.O üzerindeki baskıyı biraz olsun atmıştır diye düşünüyom.Seneye bu Yabancı Kuralı'nda ilk 11'in vazgeçilmez isimlerinden olacaktır bence..
Dünden sonra pusudadır yaw

Üst Alt