#22 Hakan Balta - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#22 Hakan Balta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaw ustad herseyi gectik yanarim yanarim bu Volkan yuzunden elimizden kacirdigimiz Gokhan Gonul'e yanarim. Adnan Sezgin cikip diyoki o zaman 1 oyuncu alabilecek durumdaydik ve sol kanata daha fazla ihtiyacimiz oldugundan Volkani sectik ve ayni sezonun basinda Hakan Baltayi aldilar. Yaw bari Antalyadan adam alacaksan Ugur Kavuku al.

Volkan nedense bize geldikten sonra bozuldu..Belki yedek kalmak vs..Antalyada oynarken şutları ortaları olsun çok iyidi hatta yunanistan maçındaki kusursuz oyunuyla 'kim lan bu çocuk' dedirtti..Forma gelirse baltayı odunu katlar..

Sol bekin öncelikli görevi savunmadır,daha sonra kanat bindirmeleri gelir bana göre..Şu ana kadar görevini başarı ile yapmıştır..Takım hem hücumu hem de savunmayı birlikte yapmaya öğrendiğinde Hakan da şu an kinden daha fazla ileri çıkacaktır..Türkiye nin bir numarası bana göre,Avrupa dan da istendiğine göre :)))Böyle devam Hakan

Son maçlarda iyice topladı kendini güven veriyor ben seviyorum Hakan'ı zaten gelen bütün Hakanlar iyi iş yapmışlardır bizim takımımızda...!!!

Sizde dikkat ettinizmi bilmiyorum ama hakan tac atislarinda hic bizim oyunculara isabet ettiremiyo.. Nedense rakip oyuncularin önüne gitmeye basladi kullandigi tac atislari

Seviyorum ben bu adamı!..Vallaha..Çok efendi bir insan..Daha hiç rakibe sert girdiğini,kararından sonra hakemin üzerine yürüdüğünü görmedim..Bölgesinide iyi kapatıyor..Hücuma destek vermiyor falan diyoruz ama yokluğu en çok hissedilen oyunculardan birisi..Hep böyle devam et Hakan Balta..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt