#22 Hakan Balta - Sayfa 225 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bugün güzel işler yaptı fakat maç içinde tempo yükselirse Hakan dağılır. Hiç bir zaman atlet değildi ama artık enerjisi iyice düşmüş yılların etkisiyle.

Sene sonunda futbolu bırakmak güzel olur Hakan için. Geçmişe baktığımda güzel hatırlayacağım birisi olacak benim için.

Bidaha izlemeyeceğiz büyük ihtimalle.
Hoca stoper olarak artık ancak oynar diye açıklama yaptı demin.

Stoper olarakda sıra gelirmi soru işareti

Terim: "Hakan, bundan sonra oynarsa, stoper olarak oynar. Bugün onu oynatmamızın sebebi, ileride ihtiyacımız olursa ne yapacağını görmekti. Yuto ve Lato'yu, bize korkulu bir rüya göstermeyecek gibi görüyorum."

yine suya sabuna dokunmadan oynadı zaten fazlasını bu adam değil şimdi 2 sene öncesindede beklemek hayalcilik olurdu zaten kapasitesi sınırlı düz bir adam birde yaşlandı maç eksiği derken her maç rezil olacak potansiyele sahip.

hocaya asla katılmıyorum.latodan şu haliyle bile çooook daha iyidir hakan balta..
bu latoyu ilk geldiği ve iyi oynadığı maçta övüp ergün penbe benzetmesi yaptığımdan beri adam rezil oynama rekoru kırıyor..
oyunu rezil duruşu rezil olan bütün hayat enerjimi alıp götürüyor..
baltanın sakinliği yeterdi topla sevişmesi yeterdi keltoşunla mutluluklar sana hoca

İş ahlakı, profesyonelliği, mütevaziliği, efendiliği, istikrarı ve Galatasaray formasının hakkını vermek için elinden gelen herşeyi yapması (oynadığı çoğu maçta da vermiştir) ile Galatasaray efsanesidir. Görkemli bir jübileyi hakediyor.

Tamam iyi hoş hoca herkesi kazanmaya çalışıyorsun da Linnes-Hakan ikilisini Fofona deler geçer

Ya Mariano-Linnes ya da Maicon-Hakan değişikliği şart 2. yarıda ...

Üst Alt