#22 Hakan Balta - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #22 Hakan Balta

İlk yarı onun kanadından 1 orta bile yapamadılar ama 2. yarı kötüydü. Bunda önünde oynayan Emre'nin etkisizliğinin payı da büyüktü. Emre 2. yarı defansif olarak katkı sağlayamadı.

Hakan Balta'yı hiç sevmem ama sağdan soldan ortalar yapılmasının sebebi bekler değil takımın geriye yaslanmasıdır.

talha git isine gucune allah askina. bu adam futbolcuysa ben uzayliyim.

bi bok yaptigi yok. q7 toy diye oynadi lan adamla. emre'de kotuydu ama balta napti maçta tam olarak? ben oynasam hiç birsey degismez. maç yine 2-2 biterdi

talha git isine gucune allah askina. bu adam futbolcuysa ben uzayliyim.

bi bok yaptigi yok. q7 toy diye oynadi lan adamla. emre'de kotuydu ama balta napti maçta tam olarak? ben oynasam hiç birsey degismez. maç yine 2-2 biterdi

İlk yarı orta yaptırmadı Quaresma'ya. 2 tanes geçti q7'nin ortalarının biri auta gitti diğeri taca gitti. Onlar haricinde bir orta bile geçirmedi. İkinci yarı kötüydü ama. Hilbert ve Quaresma beraber çıkınca kötüydü. Oyun anlayışımız "skora yatmak" olarak değişince böyle oldu.

İlk yarı orta yaptırmadı Quaresma'ya. 2 tanes geçti q7'nin ortalarının biri auta gitti diğeri taca gitti. Onlar haricinde bir orta bile geçirmedi. İkinci yarı kötüydü ama. Hilbert ve Quaresma beraber çıkınca kötüydü. Oyun anlayışımız "skora yatmak" olarak değişince böyle oldu.

zaten bu da onun yetersiz oldugunu gosteriyo, arkadas bunu kastetmis sanırım. skora yat istedigin kadar eboue'nin sol bek versiyonu olsaydı 2. yarı farklı olmazdı

Ya sen yalnış maçı izledin ya da ben,, Querasma ya orta yaptırma dı mı :) Tekrarını izlemen gerek maçın,,

Q7 çok rahat oynadı ne orta yaptırmadısı kanatlardan orta bombardımanı yaptı adamlar bize 2.yarı..

Gol atsın diye bir beklentim yok ama gene orada gol atacağını düşünüyorum.

İnşallah görevini iyi bir şekilde yerine getirir.

Acaba yine çıkıp bu adama sallayan olacak mı merak ediyorum?Adam maçın en iyisiydi.Muslera ve Hakan.Takımı ikisi ayakta tuttu.Dia'ya aldırdığı kırmızı kart zaten akıllıcaydı :D Başta Dia bi kaç kere geçti ama sonra orası kapandı.Duvar gibi oldu o taraf.Tek orada değil her yerdeydi adam.

cidden bu maç çok iyiydi hatta sahanın en iyisiydi.aslanım benim fatih hoca hakanda direnmekte nekadar haklıymış

Üst Alt