#22 Hakim Ziyech - Sayfa 151 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#22 Hakim Ziyech

Ziyech benim beklediğim kadarını verdi. Adamın doğası bu. İşin gerçeği Galatasaray’ı çok önemsediğini zannetmiyorum. Neyse, gerekirse çıkabiliyoruz bundan. Olmadı, Araplara satmak zor olmasa gerek. Araplar çok seviyor Ziyech’i.

Asıl sıkıntı öbür kanatta. Zaha beklenin çok altında kaldı. Oradan fazla zarar görmeden çıkmaya bakmak lazım.

Bu sezon sirf sakatliklar yüzünden olumsuz bir imaj cizdi. Yoksa bu herif normalde her oynadigi maca bir sekilde damgasini vuruyor.

Düzenli oynarsa kimse onun yerine baska bir oyuncu istemez bence. Bence Okan hoca da bunun farkina variyor. Ziyech'in kalmasini isteyecek gibi..

Hani “nasıl olsa Araplara satarız” derler ya. İşte bunu kesinlikle diyebileceğimiz oyunculardan biri Ziyech. Arap dünyasında çok sevilen bir oyuncu.

Zaha için aynı şeyi söyleyemeyiz maalesef. Elimizde patlamış olabilir Falcao misali.

Arapları içeren haberler okuyorum - çok büyük meblağlar sıkmışlar.
Dedikodu'dan ibaret.

Jawad El Yamiq denen Fasli oyuncu, yakin zamanda Fas milli takimin yildizlari olan Hakimi ve Ziyech'in de Arabistan'a gelebilecegini soylemis.

Dedikodu'dan ibaret.

Jawad El Yamiq denen Fasli oyuncu, yakin zamanda Fas milli takimin yildizlari olan Hakimi ve Ziyech'in de Arabistan'a gelebilecegini soylemis.

belli zaten paylaşmıyorum bile o yüzden. meblağdan belli çok sıkma olduğu.

Zaha için aynı şeyi söyleyemeyiz maalesef. Elimizde patlamış olabilir Falcao misali.
10 yıl kalburüstü PL kariyeri geçirmiş yarı İngiliz olmuş bir oyuncu Zaha. Açıp baktıklarında bu sezon da 10 gol 5 asist yaptığını görecekler. 1 yıl Türkiye'de sallandı da dense adamı tefe koymaz kimse. Gitti uyum sağlayamadı olur. O yüzden minimum 7 milyon Euro bonservis getirir düşüncesindeyim.

10 yıl kalburüstü PL kariyeri geçirmiş yarı İngiliz olmuş bir oyuncu Zaha. Açıp baktıklarında bu sezon da 10 gol 5 asist yaptığını görecekler. 1 yıl Türkiye'de sallandı da dense adamı tefe koymaz kimse. Gitti uyum sağlayamadı olur. O yüzden minimum 7 milyon Euro bonservis getirir düşüncesindeyim.
ben 10 bulabiliriz diyorum açıkçası - EPL de bizde yaptığı istatistik değerli bir seviyede. Uyum konusunda hemfikiriz tamamen.

EPL takımlarının gelirlerine bakınca 7 Mil çok düşük kalır - en azından 10 M yolabilirz düşüncesindeyim o açıdan bakınca.

Üst Alt