#22 Mariano Ferreira Filho - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adama kotu diyenleri anlamiyorum. Trabzon ve Basaksehir maclarinin kilidini acan adam daha bu adama kotu diyorlar anlam vermek cok guc gercekten.

Baştan beri linnesle bu adamın kıyaslanamayacağını yazdım defalarca...Mariano özel bir yetenek sağdaki pas trafiğini bir izleyin muazzam şeyler yapıyor uzun süredir bu oyun görüşünde bir sağ bek görmedim bizim ligde.. Ortaları cidden kötü ama diğer artıları bunu fersah fersah kapatacak kadar fazla

Herif de ne'apsın, sıkışıyor kenarda, bir tane arkadaşı da pas almaya gelmiyor. Oyun kuran yok zaten, ne Fernando ne Belhanda, Mariano ile başlatmaya çalışıyoruz atakları, hata yapar elbet.

Yanında belhanda ve feguli gibi futbol zararlıları var,acıyorum bu adama,adamda öyle bilek var ki müthiş pasları koşamayan arkadaşları yüzünden hepsi yalan oluyo

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocamın yerinde olsam seni soyunma odasında temiz döverdim. 1 geri pas yaptın tehlike oldu, 2 yaptın neredeyse yiyorduk. 3.de penaltı oldu senin yüzünden Serdar da gitti Beşiktaş maçında. Bravo Mariano. Bu kadar rahat olmak büyük başarı.

Üst Alt