#22 Mariano Ferreira Filho - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sene başında ola ainayi yoklayalım dediğimde beni linç eden tayfayı hatırlıyorum. Hayat onlara ne güzel toz pembe idi

Oynatılmaya oynatılmaya bu hale gelmesi gayet normal. Önünde Feghouli'nin olmadığı herhangi bir kombinasyonda en fazla bu kadar oynar. Önünde Sinan oynuyor el insaf yahu.

Bu kadar boktan performans az gördüm
Herifin koştuğunu hatırlamıyorum
Hücuma bile çıkmadı
Linnesin 30 gömlek gerisinde şuan

geçen senenin en formda adamlarından biriydi nasıl bu hale geldi anlamak güç.sezon sonu yollar ayrılmalı zaten yaşıda 33 oldu.

Penalti oncesi lima bombostu.en buyuk hata marianoda.inanilmaz kötü .ve ozan mariano,omerle yan yana oynamak zorunda kaliyo.onunde fernando donk yokken ustelik

Geçen senenin ortalarından beri düşüşte aslında.

Arada şahane gol attığı Başak maçı var ama aslında o maçta da iyi oynamıyordu.

Temel sebep artık fiziksel kapasitesinin yetmiyor olması. Klas yerinde belki ama hareket edemeyince işe yaramıyor.

Çok kötü ama bu kalitedeki bir oyuncunun bu düşüşünün cevabını teknik ekip bulmalı ve çözmeli. Sadece fiziksel olarak açıklanamaz bu durum bu adamın oyununu etkileyen süreçler ne, bugün yaşadığı sıkıntı ne ve nasıl giderilebilir vs vs çünkü yok yani başka ince pas atabilecek bir adamımız hala takımda.

Üst Alt