#23 Emre Akbaba - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Artık Emre nin üzerindeki baskıyı ve aşırı beklentiyi kaldırmalıyız. Yoksa bir iki hatada bocalamaya başlar. İyi bir transfer yaptık deyip kendi haline bırakalımda oynasın. Medyada ki tetikçiler görevlerine başlamış baksanıza.

DlMPeebXoAAFgQd.jpg
Keyif kahvemi içe içe mutluklar ile okudum.
Hürmetler.

Emre bomba gibi patlayacak olumlu anlamda.

Daha yeni transfer edilmesine rağmen ilk maçında iyi oynadı. Oyuna girmeden önce düşük tempolu oynuyorduk, isteksiz oyuncularla dogru düzgün hücum edemiyorduk. Emre girer girmez bir kaç gol pozisyonu yarattı ve hırslı ve istekli oynadı.

Taraftar olarak sabırlı olmamız lazım. Bu çok önemli. Emre hatalar yapacaktır. Kötü oynayacaktır. Ama kesinlikle potansiyeli var.

Eger biz sabirli olursak WhiteFather yuzumuzu kara cikarmayacaktir. Benim beklentim buyuk kendisinden fakat sabirli olmakta fayda var

Bırakın zaten kendi halinde rahat rahat oynasın. Emre Galatasaray'ın çocuğudur. Bazen kötü oynayabilir ama isteksiz oynayacağını düşünmüyorum hiç.

Gerek ligde gerek bazen şampiyonlar liginde katkı vereceğini ciddi manada düşündüğüm,çocukluk aşkı G.Saraya gelen top tepici.
Diğer anadolu topçularından farklı olarak altyapısını Fransada almış.Zaten G.Saray bunu 2014’te de istemişti olmadı sonra Erman Kılıç geldi Hayırlısı olsun akşam gol bekliyorum
#cimbombomuncocuguemreakbaba

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

65 milyon liralık vasat top tepici.

GALATASARAY forması sana hiç yakışmamiş ve hiç bir zaman da yakışmayacak.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Üst Alt