#23 Ermal Kurtoğlu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#23 Ermal Kurtoğlu

Cevap: #23 Ermal Kurtoğlu

Şu takımdan gitmek isteyenin aklından şüphe ederim. :eek:

Gitmek istiyorsa güle güle o zaman Kerem Gönlün'ü almamız lazım.

Sen de çok şey kattın bize. Her şey için teşekkürler.

Ermal_kontrol_metinici2.jpg

Efes Pilsen Spor Kulübü

Yerini fazlasıyla doldurduk ama çok alışmıştık, gözler arıyor. O kadar güzel işler yaptı ki o sözlerine bile hiç kızamadım.

ermal kurtoglu twitter'da kendisine sitem eden taraftarlarımız için açıklama yaptı;

yazdiginiz yorumlariniz icin tesekkur ederim, herkesin fikrine, dusuncesine saygim var. hicbir zaman, "aman beni sevsinler, aman populer olayim" vs gibi dusuncelerim olmamistir. kendi halimde, yaptigim isi en iyi sekilde yapmayi calisan biriyim…

cogunuz tepkilisiniz, olabilir, bazilariniz hakaret de ediyorsunuz, ona da eyvallah..kulubunuze sahip cikiyorsunuz, saygim var…

ama benim de kendimi savunmaya hakkim var diye dusunuyorum.. sizi dinledim, simdi siz beni dinleyin.. kabul etmeyebilirsiniz, etmeyin da, ama once bilgi sahibi olun, sonra kufurlere devam edip saygisizlik yapabilirsiniz..

1.para on planda olsaydi, efes'ten hic ayrilmazdim, hic galatasaray'a gitmezdim.

2. gercek degerimin cok altinda oynadim. oynadiktan sonra da zaten o degere donmus oldum.

3. efes benin yuvam, beni ben yapan kuluptur, duygusal bir bagim var, kusura bakmayin. ayrica da fener'e gitmedim!

4. gecen sene sakat da oynadim, hasta da oynadim, bunlari anlatmak istemiyordum, cunku sonucta isimi yaptim, ve kendim icin yaptim, ama zorladiniz beni hakaretlerinizle.

5. ailemi on planda tuttugum icin kimseden ozur dilemiyecegim. sonucta hepimizin istedigi cocugumuza, ailemize daha saglam bir gelecek yaratmaktir. efes bu gelecege daha iyi sartlar sundu. nokta.

gelelim en onemli konuya..

final oynayan takimin en skorer oyuncusuydum preston'la beraber, ve butun playoff boyunca oynamamak icin gecerli sebeplerim olsa da her maca ciktim, oynadim, 0'umu verdim

gecerli sebep de bu: mayis basindan haziran 5'e kadar esim hamileligin cok riskli ve asiri kanama'dan dolayi hastane'de yatti. o ay boyunca ortalama 4 saat uykuyla besiktas serisiyle baslayip, fenerbahce serisi ucuncu macina kadar oynadim. haziran 5'te bebegi kaybettik, esim de asiri kan kaybindan dolayi yogun bakimdaydi. bebegi saat 11'de kaybettik, ben saat 2'de sinan erdem'de toplantiya gittim. sonra ki gun de maca ciktim. bu arada, merak edenler icin, bebegimiz kiz'di.

son sey olarak ta, kerem tunceri'den sonra galatasaray basketbol takimindan bonservis bedeli odenerek ayrilan ilk oyuncu oldum, yanlis bilgiye sahip degilsem. cok degil, 75 bin avro, ama yinede kulubun kasasina para girdi.

twitter'den ayrilmamin sebebi de tepkilerden cekindigim icin degil, kafam dogru yerde olmadigi icindi.

bilginize, ermal kuqo

gssözlük

Prostesto etmek, medenice, hakaret etmeden, küfür etmeden, fiziki zarar vermeden edilen protesto herkesin doğal hakkıdır. Bizim Emre'ye, Bjk'nin Tümer'e, Trabzon'un Selçuk'a karşı protestoları doğal karşılanabilir, ta ki fiziki zarar, hakaret, küfür olmadığı sürece.

Ama Ermal sezon başı takım sana bel bağladı, ona göre plan programını yaptı, hatta senin burda kalmak istiyorum dediğine güvendi. 2 gün geçmeden takımı bıraktın gittin. Kendine göre haklı sebeplerin vardı, problemlerin vardı, eyvallah. Ama insan giderken kapalı da olsa bir açıklama yaparak kendi haklı sebeplerini göstererek ayrılır. Bir elin parmakları aynı olmadığı gibi, bazı taraftarlar da olayın iç yüzünü bilmediği zaman kızgınlıkla küfür de eder, hakaret de eder. Herşey olup bittikten sonra sitem etmenin ne sana, ne bize faydası olur, yine de geç de olsa bu açıklama iyi oldu, sana hayatta başarılar, ailene huzur dilerim.

Çocuğu için üzüldüm.

Onun haricinde söylediklerinin birçoğu yalan hele final serisinde kimseyle görüşmedim anlaşmadım geçsin onları.Neler olduğunu sorduk anlattılar hem de takımın en yetkili kişileri.Kariyerinde başarılar umarım bizden uzak olur.

Satışın kralını yaptın Ermal hiç konuşma. Efese gittiğinde Efese daha güçlü döndüğüm için mutluyum diyerek bizi rehabilitasyon merkezi olarak kullandığını itiraf etti zaten

Üst Alt