#23 Lionel Carole - Sayfa 146 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Lato sutlanip Carole'u geri cagirmalari lazimdi, hata yaptilar. Carole simdi 6 ay oynamayacak, gelseydi Nagatomo'ya alternatif olurdu. Lato 5-6 mac daha oynasa sozlesmesi 1 yil daha uzayacak galiba.

Carrasso'nun sozlesmesini sonlandirsinlar, zaten hoca takimda dusunmuyor, Carole geri donsun.

Stoper: Maicon, Denayer, Serdar, Koray, Hakan

Sol bek: Nagatomo, Carole, Latovlevici

Boylece Lato sene sonuna kadar oynamaz ve sene sonu ugrasmaya gerek kalmaz.

Bunun yaptirimini arastirmak lazim sen bizim oyuncumuzu oyle keyfine gore kadro disi birakip atil duruma birakamazsin kardesim. Alanen zarara ugratmaya girer madem istemiyorsun soylersin geri alin ne yapiyorsaniz yapin diye ona gore millet planini yapar hersey parasini aliyor yav degil sonucta bu herif bir hedef dogrultusunda gitti oraya fifaya mi basvurur ne yapar buna bakmali hala transfer sezonu acik yerler var oralardan birine gonderme sansimiz varsa gonderelim kiralik parasinida bu yavsaklar versin

Sevillaya giderkene sanki birdaha dönmiyecekmis gibi bir mesaj birakmisti herhalde baya emindi kiralik döneminden sonra bonservizi alinacagindan. Simdi ise ortada kaldi sezon sonuna kadar antreman yapip gitmeden önceki halinden daha kötü birsekilde geri dönecek.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Lionel Carole, sosyal medya hesabından gelen yorumlara yanıt verirken içinde bulunduğu durumu anlattı.

Fransız sol bek yaşananlardan sonra sessiz kalmasıyla ilgili yoruma yanıt verirken ''Haklısınız, bu konu hakkında hiç konuşmadım. Gerçek olan şu ki, üzgünüm. Buraya sevdiğim şeyi, futbol oynamak için gelmiştim. Eğer oynayamazsam mutlu olamam. Hala takım arkadaşlarımla antrenman yapmaya devam ediyorum ama üst düzey futbol oynayarak o duyguları yaşamam lazım. Daha önce böyle bir şey yaşamamıştım. Sevilla harika bir kulüp ve kulüpte karar vericilerin böyle davranmasını beklemiyordum'' ifadelerini kullandı.

Sevilla'ya karşı bir saygısızlık yapmayacağını da söyleyen Carole, ''Bu harika kulübe hiçbir zaman saygısızlık yapmayacağım. Sevilla'yı her maç desteklemeye devam edeceğim. Her takımımda olduğu gibi arkadaşlarımın başarıya ulaşmasını ve taraftarımızı mutlu etmesini isteyeceğim'' dedi.

Son düzenleme:
Üst Alt