#24 İlkan Karaman - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#24 İlkan Karaman

Cevap: #24 İlkan Karaman (Karşıyaka'da Kiralık)

Seneye 4 numara rotasyonunu nasıl oluşturacağız merak ediyorum.Cevher,Savocic,İlkan hepsi de rotasyonda iş yapabilecek oyuncular ama hiçbiri büyük hedefleri olan bi takımda ilk 5 oynayacak kalitede değil bence.

Hem bizim oyuncumuz hem de aradığımız oyuncu. Ama baska takımda kiralık oynuyor. :)

Hacettepe'ye karşı 22 sayı 12 ribaund ile oynadı. 4/6 3lük yüzdesi gayet iyi. En önemlisi sadece 1 faul yapmış olması. 4ten az faulle maç bitirdiğini pek görmedim de :D

İlkan'nı çok beğeniyorum. Gelecek sezon kesinlikle kadroda bulunmalıdır.

Seneye gelir de bizde en fazla 4-5 sayı ortalaması ile oynar bence.Ama yine de iyi oyuncu.Furkan,İlkan,Göksenin yeni jenerasyonun en iyi 3'lüsüydü zaten hemen hemen.3'ü de bizim oyuncumuz.Ama yetmez Birkan Batuk'u da almalıyız bence.Zaten başka alınabilecek yerli de pek yok.

Seneye gelir de bizde en fazla 4-5 sayı ortalaması ile oynar bence.Ama yine de iyi oyuncu.Furkan,İlkan,Göksenin yeni jenerasyonun en iyi 3'lüsüydü zaten hemen hemen.3'ü de bizim oyuncumuz.Ama yetmez Birkan Batuk'u da almalıyız bence.Zaten başka alınabilecek yerli de pek yok.

Kenan Sipahi.

kenanın şekli var .. bu yaşta bayagı iyi işler yapıyor . fantastic bir player olma yolunda ilerleyecek . fizigininde maşallahı var dudagındaki koca et benini saymaz isek .. tam bir 'The Professor

kenan spa

100_1632.JPG

Kenan'dan söz edilmişken bahsetmeden olmaz onunla aynı pozisyonda oynayan Şafak Edge de çok yetenekli bir oyuncu. Onun bizde olmasını isterdim.

kenan sipahi'nin yaş küçültme ürünü olduğu söyleniyordu, doğru mu acaba ?

Kenan'a 93'lü diyenler var ama fazla kulak asmamak lazim. bir PG icin fizigi cok iyi ve oyun zekasi üst düzeyde. tam bir lider olacak oyuncu izlenimi veriyor.

yav alsak 35ine kadar oynatacak halimiz yok ha 17 ha 19 NE FARKEDER

aliağa karşısında 32 dk.da 26 sayı 10 ribaund 2 asist 4 top çalma 4 kaybı ile oynadı

İlkan çok sağlam geliyor beyler.4 numara görsün lig. Kenan Sipahi'de 17 yaşında ise eğer söylendiği gibi müthiş bir potansiyel.

Üst Alt