#25 Cem Sultan - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#25 Cem Sultan

Cevap: #25 Cem Sultan

Aralarında ne oldu ne bitti bilmiyorum, sadece videoyu seyrettim.

Cem Sultan Servet'i çekip çekiştiriyor.

Kendi oynadığım dönemi anımsayıp düşünüyorumda benden bi alt takımda oynayan çocuk bana bunları yapsın

saha içinde ağzını burnunu dağıtırdım.

Servet yine o sırada iyi sabretmiş.

Ben hala oynuyorum. Kendimden küçük çocuk beni ribaund mücadelesinde itip kakmaya çalışınca, top getirirken formamdan çekip elime vurunca daha çok hoşuma gidiyor. Takım olmak böyle bir şeydir. Formayı almak için idmanla g-ö-ğ-ü-s g-ö-ğ-ü-s-e çarpışırsın, sahada omuz omuza beraber savaşırsın ;)

Bilmiyorum hiç bi takımda oynadın mı Alper Önal ama herşey sahada seyrettiğimiz gibi olmuyor ki

bi büyük küçük davası oluyor takımlarda. Ya da ben Adana Demirspor'daydım belki sadece bizim takımda öyleydi.

Küçükler her zaman saygı göstermek zorundadır, antremanda bile.

Bu ikili mücadele değil ki çekiyor sürekli Servet'i.

Ben hala oynuyorum. Kendimden küçük çocuk beni ribaund mücadelesinde itip kakmaya çalışınca, top getirirken formamdan çekip elime vurunca daha çok hoşuma gidiyor. Takım olmak böyle bir şeydir. Formayı almak için idmanla g-ö-ğ-ü-s g-ö-ğ-ü-s-e çarpışırsın, sahada omuz omuza beraber savaşırsın ;)

Evet bu doğru ama çekilmek çok sinir bozucu birşeydir.

Ayrıca formadan çekmek ikili mücadele ya da savaşmak değildir, fauldür.

Bilmiyorum hiç bi takımda oynadın mı Alper Önal ama herşey sahada seyrettiğimiz gibi olmuyor ki

bi büyük küçük davası oluyor takımlarda. Ya da ben Adana Demirspor'daydım belki sadece bizim takımda öyleydi.

Küçükler her zaman saygı göstermek zorundadır, antremanda bile.

Bu ikili mücadele değil ki çekiyor sürekli Servet'i.

Ertesi gün hatasını anlayıp özür dilemeye gitmiş fakat tokat ve küfür yemiş. Şimdi söyle bakalım kim hatalı ?

Ben böyle bi haber görmedim spor sitelerinde, o yüzden mesajımın başında sadece videoyu izleyerek yorumladığımı belirttim.

Sen nereden duydun?

Defol odamdan! - En Son Futbol Haberleri - HTSpor.com

Bir de bir tane vurmuş Cem Sultan'a.

CemSultan40Cem Sultan

SAOL BABA Beni böle yetıstırdıgın ıcın hakkımı savunmak dogruyu sölemek dogru soleyenı 9 köydn kowarlar ama kımse bılmezkı 10.köyun oldunu

CemSultan40Cem Sultan

SAOL ABI BASLAMADAN FUTBOLU BANA BIRAKTIRDIGIN ICIN

CemSultan40Cem Sultan

gerekırse futbolu bırakırım bana babam el kaldırmadı bu yasıma kadar sen kımsın

CemSultan40Cem Sultan

bak servet çetin sert vuramamısssın demekkı suratıma hala konusuyorum sana abı dıyodum kardesımdende kuculdun artık gözumde

CemSultan40Cem Sultan

Senle aynı formayı giyiyorum diye utanıyorum hatta

CemSultan40Cem Sultan

dünkü açıklamaların çok iyiydi ya göründüğün gibi ol yada olduğun gibi görün söylicek daha fazla bısey bulamıyorum

CemSultan40Cem Sultan

ıstedığınız kadar vurun dusurun ben yıne kalkıcam o Taşıyamadığız kutsal formayı en iyi şekilde taşıcam yazıklar olsun sıze

CemSultan40Cem Sultan

söyle büyük insan dew adam adamlıktan bahsetsene bana küçüğe vurmak küfür etmek adamlıksa ben şerefsiz ahlaksız bi insanın tekiyim

CemSultan40Cem Sultan

altına alır ÇİĞNERİM

CemSultan40Cem Sultan

Para şöhret herşey var sende bende hiçbiri yokk bende war ola seyde sende yok gücün bana yeter belkı ama adamlıkta senı ayaklarım

Kimseyle iddaalaşmak niyetinde değilim, ama dünyanın neresinde oynanırsa oynansın bu oyun

birini şortunda, formasında, saçından, bacağından, ayağından neresinden olursa olsun çekmek fauldür.

Mahalle maçında bile.

Bu yüzden bu işe yıllarını vermiş olan Tugay uyarıyor Cem Sultan'ı, pozisyondan sonra.

Bu seneki yaptığı hatalar zinciri benide Servet'ten soğuttu fakat Servet'e şurada yapılan muameleyi doğru bulmadım.

Tokat attıysa Servet, Cem Sultan'a, kendi ayıbıdır, haklıyken haksız duruma düşmüştür.

Eğer özür dilemeye gidipte bu olay böyle gerçekleştiyse Servet'in ayıbıdır.

Ama Cem'in yaptığı da kim ne derse desin yanlış. Takım içinde olan takım içinde kalır. Memlekete avuç avuç soyunma odasında olay olayları saçmak nedir?

Sonuna kadar haklıdır ama yaptığı da yanlıştır...

Cem'in yaptığı doğru.Derdini anlatacak başka yer yoktu.Basın olsa kimse iplemez, herkes servetin yanında, anca böyle bir şekilde bu adamın pis yüzü ortaya çıkardı ve çıktı.Adamsın Cem.

Basında herkes Servet süper Servet takımın en iyisi diyordu. Herkesin Servet'in gerçek yüzünün görülmesi açısından iyi oldu. Doğru olmayabilir ama tek yol buydu açıklamaktı yani.

Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar ama 10. köy var ne demek?Adam resmen fenere gideceğini belli etmiş.Bahane arıyor caner abisi gibi.Burda olay çıkarıp giderse orda taraftarı arkasına alır

O laflari dediyse al sana Batuhan 2

:tiphat:

Tokat olayı varsa ki var gibi Servete ağır cezalar verilsin.

Ancak bu şımarıkça artistçe yazan antremanda artistçe bir şeyler yapan Ceme de en az Servet kadar cezalar verilsin.

Millet bu olayı duymadan videoyu izlediğinde Servete bak nasıl giriyor çoçuğa diye küfür ediyorlardı.Ama asıl sert giren ilk videoda Cemdi.Ama hazırda bekleyenler bunu fırsat bildi.O videoda hiç bir şey yapmayan Servete hakaret ettiler.Sırf başka şeylerden dolayı.(Fcn'nin videosundan önceki bölümde faulü yapan tek kişi vardı.Ama hakareti yiyen Servetti)

Tokat mı attı git oradaki bulunan sorumlulara Tugaya şuna buna söyle.Neymiş onuru incilmiş gururu incilmiş üzülmüş geçin ya bunları.Millete duyurdunda ne oldu gururun mu düzeldi.Söyleyeceği kimse yokmuş.Bahanelerde hazır.Söyleyeceği birçok insan vardır.Onlar ilgilenmiyor mu o zaman çeker gidersin.

Adam twitterda saçma sapan havalıca artistçe şeyler yazmış ve bu kişi korunuyor.Gençmiş hata yaparmış.

Ben olsam tekme tokat girerdim diyenler falan var komik.Adam tehdit ediyor birde.10.köy varmış oraya gidermiş altına alıp çiğnermiş bizene.Git kendin konuş milletle.Bize duyurdunda ne oldu gelip kurtaracak mıyız seni.

Zaten ikiside sezon sonu gidecektir.

Antremanda dakikalarca kıvranıp bir anda depar atması da ilginç.Hiçbiri sert müdahale falan değil.Karşınızda video var.İzlediniz gördünüz ne yapmış.Birinde eli gelmiş olabilir ki her zaman ki Servet.Diğerinde de maşallah müthiş atladı Cem.Faulse de faul o kadar kıvran sonra bir anda ayağa kalk.Niye kıvranıyorsun ki yerde.Hakem mi var sahada.

Servet de zaten iyice bitmiştir.Çoğu olayda Servet'in adı geçiyorsa demek ki mutlaka bir şeyler yapmıştır yapıyordur.

Üst Alt