#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 131 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ya biraderim sen hakaret edemeden konuşamıyor musun gençlerin attığı golü acta içler acısı halini izle
Iyi oynasın övelim ama sanmıyorum ndiaye gidince balonu patladı

Alemin Tek Kralı
Balon mu şaka mısın sen yıllar sonra doğru düzgün bir ön libero gördük hayırdır jem paul karacanı,bilal kısayı mı özledin.
Trolldür inşallah
Inamotoyu ozledim valla yada sadioo conceaino olabilir mehmet topalda iyiydi bundan

Alemin Tek Kralı
Hahahahaha vur dedik öldürmüssun.

Transfer doneminde fernando icin hos seyler soylememistim ama sezon basiyla birlikte beklentimin ustunde performans sergiledi suan kadrodaki en kaliteli isim bence seneye clde gercek kalitesini gorecegiz suphem yok.

Ha su 2 mactir rezilleri oynuyor o ayri

Hocam sende bence insanlarin belhanda da yaptigi hataya dusuyorsun yanlis beklentiler icine giriyorsun.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

2 maçtır rezilleri oynamıyor gençler maçında son hata dışında mükemmel oynadı Başak maçında da ilk defa farklı pozisyonda denendi normal performansına göre kötüydü.

Ayrıca belhanda eleştirileri "gol atamıyor bu nasıl 10 numara ya" cümlesinden ibaret değil öyleymiş gibi gösterip durmayın. Yusuf sen diğer savunucular gibi değilsin doğru olanı söylemeye çalışıyorsun biraz daha sağduyulu ol lütfen :)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Farkli yerde oynadigi dogru ama 6ya gecince de ayniydi malesef.

Belhanda basliginda yazdim yeterince tekrar tekrar yazmak istemiyorum.

Elimden geldigince sag duyulu olmaya calisiyorum hocam :)

Fernandonun oyuncu kalitesinden şüphem yok. Takimin en iyi oyuncusuydu ilk 17 maçta.

Ama sakatlık baya etkilemis eski hızı ve çabuklugu yok. Seneye iyi bir yedek bulunmalı.

20dk izliyebildim.
Daha diriydi basak macina gore ama.Bariz bi agirlik var ustunde neden bilmiyorum.Misal bi bursa deplasmanini osmanli deplasmanini acin izleyin.
Hucumu yonlendirirken karar alirken ki cevikligi suan ki ile kiyaslanamaz :(

Toparlan be hacı tolgay-atiba ortasahasina karsi tek kozumuz sensin.

20dk izliyebildim.
Daha diriydi basak macina gore ama.Bariz bi agirlik var ustunde neden bilmiyorum.Misal bi bursa deplasmanini osmanli deplasmanini acin izleyin.
Hucumu yonlendirirken karar alirken ki cevikligi suan ki ile kiyaslanamaz :(

Toparlan be hacı tolgay-atiba ortasahasina karsi tek kozumuz sensin.

Buna gerek yok donk varken amma abartiniz

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Neredeyse sezon bitirecek bir sakatlık geçirdi. %50'siyle bile olsa oynamasına ihtiyacımız var. Tolga ve Selçuk'u görüp buna rağmen Fernando'ya sallamak izansızlıktır kusura bakmayın.

Plânları Fernandosuz yapmak lazım bu yıl yanar kendi için 3 3.5 ayağına top değmemiş adamın bu kadar geriye gitmesi normal yazın kampta bakılır durumuna

Sakatlıktan yeni döndüğü için eski form durumunda olmadığı açık bir gerçek ama ona rağmen hala takımın en iyi orta saha oyuncusu. Alanya maçında daha iyi olacak diye düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Plânları Fernandosuz yapmak lazım bu yıl yanar kendi için 3 3.5 ayağına top değmemiş adamın bu kadar geriye gitmesi normal yazın kampta bakılır durumuna

Fernando - Donk - Belhanda. Bu üçlüyü bozmadan sezonu tamamlamak lazım bir şekilde. Selçuk ve Tolga'dan tiksiniyorum. Bu ikisi ne zaman beraber oynasa başımıza bir felaket geliyor.

Üst Alt