#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 210 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fernando hakkinda artik sunu söylicem

Bunsuz olmuyor. Herif 1.yari kötüydü takim cöktü. 2.yari iyidi fena gitmedik, cikti tam cöktü OS.
Fernando'da artik bir psikologa gitmeli. Sanki halen bir sakatlanma korkusu var gibi geliyor. Ara sira eskisi gibi girmiyor, kayarak felan

Dün vasattı lakin o çıkınca iyice çuvalladık.. En azında fernando çıkıoyrsa oraya 1 oyuncu koymak gerekir bu isim de donktur... emre akbaba ortada hepten silindi..

Fiziksel olarak yetersiz performans gosteriyor, biraz daha ileri cikip, veyahut stoperleri dogru ilere cikararak oynamali.

Basit ve dogru oynamasini seviyorum, yardirinca iyi yardiyor, lakin kacak dovusuyor, Goztepe macindan beri kacak dovusuyor, hic gormedim boyle 100% girdigi bir mucadele, korkuyor herhalde.

Maicon mariano fernando devre arası araplara postalasak çok iyi olur brezilya afrika karması oldu takım çok yumuşak bir tandem

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mariano ve Fernando ancak rakibin ilk planda savunmayı düşüneceği maçlarda fark yaratacak konumdalar şuan ben deplasmanda bu ikiliyi oynatmam Linnes ve Donk varken.

Mariano ve Fernando ancak rakibin ilk planda savunmayı düşüneceği maçlarda fark yaratacak konumdalar şuan ben deplasmanda bu ikiliyi oynatmam Linnes ve Donk varken.

Fernando fizikli bir adam ama o fizikle alakasiz bir oyunu var. Nerdeyse omuz omuza girmeden mac bitiriyor. Atiba gibi oynuyor ama onun kadar cabuk degil. 31 yasinda ve belli oldu ki daha da geriye gidecek surekli. Sezon sonunda vedalasmak gerekir

Üst Alt