#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 243 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bence Fernando'da artık Galatasaray kariyerinin sonuna doğru geliyor

Şurada güzel bir press oyunu oynamaya rakibi bozmaya çalışıyoruz Fernando hiç oyunda yok

Mariano gibi kalitesinde oyun aklına kesinlikle laf edemem ama nasıl ki Linnes mücadeleci yapısıyla çoğumuz Mariano yerine oynasın diyoruz hatta gelen teklifi kabul edelim diyoruz

Eğer Fernando 'ya da adam akıllı bir teklif gelirse düşünmeden kabul edelim ...

bu adamda fizik kondisyon falan yok. yarim saat oynadiktan sonra bitiyor. derhal satilmali. reges misin ne haltsin 3 mac arka arkaya top oynadigini görmedim.

Bu adamın savunma arasına girip top alması lazım ama hocaya kalsa 8 numara oynatacak. Geçen sezonun ilk yarında hiç mi izlemedin takımı be hoca

Bu adamın savunma arasına girip top alması lazım ama hocaya kalsa 8 numara oynatacak. Geçen sezonun ilk yarında hiç mi izlemedin takımı be hoca

savunma arasına girip lafı bir efsane,adam tank gibi olmuş,hantal, orta sahada resmen bir kişi eksik oynuyor takım ve fernandonun maçası ortagöbekde yemediği iiçin iki stoperin arasına kaçıyor orda futbol bilgisi ile bişeyler yapmaya çalışıyor... tam anlamı ile bitmiş oyuncu ....

savunma arasına girip lafı bir efsane,adam tank gibi olmuş,hantal, orta sahada resmen bir kişi eksik oynuyor takım ve fernandonun maçası ortagöbekde yemediği iiçin iki stoperin arasına kaçıyor orda futbol bilgisi ile bişeyler yapmaya çalışıyor... tam anlamı ile bitmiş oyuncu ....

Geriden oyun kuramıyoruz. Top, bizim yarı sahanın ortasında stoperlerimizin ayağındayken dikkatli bak, Fernando ve Ndiaye orta sahada bekliyorlar.
Fernando'nun stoperlerin arasından oyun kurmasını laf olsun diye istemiyorum. Fernando oraya gidince takım da geriye doğru adım atıyor, birbirlerine daha yakın oynuyorlar.

Üst Alt