#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 304 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Donk 6 Fernando ve Badou 8 oynayacak Rize maçında bence ve en mantıklısı budur, Emre kaldıramaz ligin bu aşamasını yedekte dursun.

11. dakikada atibaya ikram ettiği topu burak yılmaza ikram etse ve hemen ardından atibaya yaptığı müdaheleyi yapsa kırmızı kart görmüş ve penaltıdan 1-0 geriye düşmüştük böyle amatör bir top ayağından açma mı olur kendi ceza sahanda ya

tamam'da burak o tipte bir oyuncu olmadigina göre konu anlamsiz geliyor bana
Burak olsa idi o presi yapıp topu kapamazdı en başta.

tabi ki varsayımlar üzerine konuşmak çok manalı değil de, rakip oyuncu kendi ceza sahasında öyle bir topu ayağından açsa eli belinde gezen jardel bile hamle yapıp alabilirdi yani , maçı verecek büyük bir hatanın ucundan dönüp maçı aldı fernando bunu hatırlatmak istedim

muslera ve bu ligin başlarında çöp kutusu gibi oluyolar. heralde lig bu iki isme çok hafif geliyo ilk başlarda kasmıyolar, daha sonra iş ciddileştiğinde oynarız diyolar heralde başka bi açıklaması da yok. tam son haftalara gelince de şampiyonluk alıyor adamlar, komedi gibi. ben de rakip taraftar olsam ben de kudururum. senin takımın götünü yırtıyor öbür taraftan adam ligin ilk yarısı yatıp göt göbek büyütüyor puanlar eşit son 3-5 haftaya girilirken sopayı hem de o rakipten yeyip şampi10 olacam derken 4. bitiriyorsun.

GS hak etsin hak etmesin, bjklı olsam kudurur bok atmaya çalışırdım bu kulübe. şöyle bi empati yaptım da ortaya böyle berbat bi yıkıklık çıktı. :(

hani rüyada lise yıllarına dönersiniz ya aynı o psikolojiye giriyorsun, o yüzden Gsarayımıza karşı değil empati yapmak yazı tura bile atmamak lazım. camianın karşısına her ne sebeple olursa olsun geçtiğin zaman adamın damına koyuyor :(

muslera ve bu ligin başlarında çöp kutusu gibi oluyolar. heralde lig bu iki isme çok hafif geliyo ilk başlarda kasmıyolar, daha sonra iş ciddileştiğinde oynarız diyolar heralde başka bi açıklaması da yok. tam son haftalara gelince de şampiyonluk alıyor adamlar, komedi gibi. ben de rakip taraftar olsam ben de kudururum. senin takımın götünü yırtıyor öbür taraftan adam ligin ilk yarısı yatıp göt göbek büyütüyor puanlar eşit son 3-5 haftaya girilirken sopayı hem de o rakipten yeyip şampi10 olacam derken 4. bitiriyorsun.

GS hak etsin hak etmesin, bjklı olsam kudurur bok atmaya çalışırdım bu kulübe. şöyle bi empati yaptım da ortaya böyle berbat bi yıkıklık çıktı. :(

hani rüyada lise yıllarına dönersiniz ya aynı o psikolojiye giriyorsun, o yüzden Gsarayımıza karşı değil empati yapmak yazı tura bile atmamak lazım. camianın karşısına her ne sebeple olursa olsun geçtiğin zaman adamın damına koyuyor :(

Benim kargalarla ilgili anlamadigim ulan yillardir bizle giristikleri tum sampiyonluk yarislarinda yasadiklari hep ayni son. Hala ogrenememelerini anlamiyorum.

Tinerden heralde.

Bir de su 2 sampiyonluk bu kargalarin hafizasini sildi sanirim tinerle birlesince ! Ya arkadas dursun denen cibiliyetsiz baskan olmasaydi GS a siz o 2 sampiyonlugu ruyanizda gorurdunuz.

D6DMYmTUcAAawpS.png:large

Üst Alt