#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 318 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sakat ve cezali olmadigi zamanlarin cogunda bile anca ortalama bir oyun oynamistir. kendi sahamizda sivasa karsi robinhoya eskortluk falan yapip gölge presi uyguluyordu.

ilk sezonunda da baya fitti. zaten gztepe macina kadar (sakatlandigina kadar) inanilmaz oynuyordu. ondan sonra saldi kendisini büyük maclari/cl maclarini secti. Benfica haric kötü oynadigi büyük mac yoktu
ben terimin methodlarıyla ilgisi olduğunu düşünüyorum. nzonzi-fit bir fernando-banega izlemek isterdim orta sahada.
iyi takımlardan hazır gelen yabancılar çok fark yaratıyorlar ilk 6-8 maç sonra düşüşler başlıyor. fernandoda da aynısı oldu geldiğinde çok iyiydi her topu ısırıyordu. sakatlık ve antrenmanlar düşürdü adamı. inşallah nzonzi de aynı düşüşü yaşamayız.
antrenman diye sürekli çift kale maçla, ayak tenisi mi oynuyorlar nedir. bu seneki şampiyonlar ligi maçında da takımın mecali yoktu koşmaya ki, istatistiki olarak da sonlardayız ilk haftaki.

ben terimin methodlarıyla ilgisi olduğunu düşünüyorum. nzonzi-fit bir fernando-banega izlemek isterdim orta sahada.
iyi takımlardan hazır gelen yabancılar çok fark yaratıyorlar ilk 6-8 maç sonra düşüşler başlıyor. fernandoda da aynısı oldu geldiğinde çok iyiydi her topu ısırıyordu. sakatlık ve antrenmanlar düşürdü adamı. inşallah nzonzi de aynı düşüşü yaşamayız.
antrenman diye sürekli çift kale maçla, ayak tenisi mi oynuyorlar nedir. bu seneki şampiyonlar ligi maçında da takımın mecali yoktu koşmaya ki, istatistiki olarak da sonlardayız ilk haftaki.
Nzonzi yasayamaz cünkü Fransa MT da oynuyor. Kendisi istese bile salamaz aninda kesil yer. 100 tane degisik OS oyunculari var adamlarda

Geldiği ilk haftalardaki futbolu unutmak mümkün değil o Göztepe maçındaki sakatlığı olmasa muhtemelen şu an hala izliyor olurduk ama sakatlık sonrası pek kendini kasmadı.

EFqnkrcXoAICkih

Şu yorumları yapanlar futbolu takip etmeyi bıraksınlar

Üst Alt