#25 Leo Franco - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#25 Leo Franco

Cevap: # 25 Leo Franco

valal çok beğendim efendı kendıne guvenen guven veren fiziği süper iyi bir kaleci aldık teşekkürler haldun ustunerl&adnan polat

Leo Franco: Taraftarın Önüne Çıkmak İçin Sabırsızlanıyorum

Galatasaray’ın yeni transferi Leo Franco sözleşme imzalamasının ardından Galatasaray TV’ye değerlendirmelerde bulundu.

Leo Franco, Galatasaray’da çok çalışarak ve profesyonelliği ile takıma katkı yapmayı hedeflediğini ifade ederek, “Takımın katıldığı tüm yarışmalarda iyi sonuçlar elde etmeyi düşünüyoruz” dedi.

Galatasaray’ı tercih etmesinin nedeni olarak Leo Franco, “Her şeyden önce ilk nedenim Galatasaray’ın dünyaca tanınmış bir kulüp olması, ikincisi Galatasaray’ın her müsabakayı kazanmak için çıkması ve üçüncüsü ise Türkiye’nin en büyük kulübü olması” dedi.

Leo Franco form durumu ile ilgili olaraksa, “Öyle zannediyorum ki birkaç gün içersinde takımla çalışmaya başlayacağım. Takım 9-10 günde uzun bir mesafe kat etti. Ben en fazla bir hafta da bu açığı kapatarak takıma katılmak istiyorum” dedi.

Frank Rijkaard ile çalışacak olmanın kendisi için büyük mutluluk olduğunu söyleyen Leo Franco, “Onun antrenmanlarında ne kadar çok çalışılması gerektiğin herkes bilir. Bu da benim bu takımın içersinde iyi bir şekilde çalışmama vesile olacaktır” dedi.

Leo Franco Galatasaray taraftarı ile ilgili olaraksa, “Galatasaray taraftarının tavrı dünyaca biliniyor. Ali Sami Yen ise birçok önemli oyuncunun oynamayı tercih edeceği bir stat. Ben böyle bir taraftarın takıma ve oyunculara çok şey kazandıracağını düşünüyorum. Taraftarımızın önüne çıkmak için sabırsızlanıyorum” diye konuştu.

kaynak: https://www.galatasaray.org/galatasaraytv/roportaj/haber/4197.php

Cevap: Leo Franco: Taraftarın Önüne Çıkmak İçin Sabırsızlanıyorum

Bravo herşeyin bilincinde nereye geldiğinin farkında "2. olmakta büyük başarıdır" tarzında saçma cümleler kuranların yanında profesör gibi konuşmuş.

Ben Madrid'de çok izledim çok hatalı goller yiyebiliyor o yüzden yolladılar zaten,umarım burda aynı hatalara düşmez.

Tobol'da oynamiyacak fakat ne kadar hatali goller yerse yesin De Sanctis'den cok daha iyi bir kaleci. De Sanctis izleyip bakiyordu sade toplara.

Üst Alt