#25 Leo Franco - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#25 Leo Franco

Cevap: #25 Leonardo Noeren Franco

Bu sezon maalesef hep leo nun febeşten yediği o golle hatırlanacak.Dönüm noktası hem bizim için hemde febeş için o goldü zira.Biz tıkandık kaldık febeşinde şampiyonluk yolu ardına kadar açıldı.Bursa beş puan öndeykende dedim şampiyon olamayacağını.Bursanın peşine takılan takım şampiyon olacak.GS fb maçı şampiyonluk maçıydı ve ne yazıkki kaybettik.Aslında leo nun bir kabahati yok.Zira leo bilinmedik bir kaleci değildiki.On sene önce Mallorca kalesini korurken iki maçta altı gol atıp dalga geçtiğimiz bir kaleciydi.İlk Kimin aklına GS kalesini leo ya emanet etmek gelip bunu yaptıysa ona tebriklerimi sunuyorum.Peynir ekmek gibi satılıyordu localar ve vip koltuklar.Leo nun yediği o golden sonra iki locayı satamadık.Şampiyonlar liginden en az 40 milyon dolar kayıp olacak.Üstelik Bursa ikinci olacağı için ön elemeyi geçemeyecek onun payıda febeşe kalacak.

Leo'nun yerine alınacaksa Kameni veya Andujar gibi çok kaliteli (paraya kıyılacak) kaleci alınsın ..Olmadı,Ufuk geçsin ..önüne Neill kalitesinde bir yabancı stoper alınsın..

Fenerbahçe maçında yediği gol dışında 2 aydır oldukça iyi oynuyordu doğru burası.Volkan daha çok böyle hatalardan gol yedi bu sezon.

:wave::wave::m26::m26: Bay bay sene sonu Leo.Fb maçında sen değilde Aykut olsaydı şuanda bu durum içinde olmayacaktık

Bu sezon maalesef hep leo nun febeşten yediği o golle hatırlanacak.Dönüm noktası hem bizim için hemde febeş için o goldü zira.Biz tıkandık kaldık febeşinde şampiyonluk yolu ardına kadar açıldı.Bursa beş puan öndeykende dedim şampiyon olamayacağını.Bursanın peşine takılan takım şampiyon olacak.GS fb maçı şampiyonluk maçıydı ve ne yazıkki kaybettik.Aslında leo nun bir kabahati yok.Zira leo bilinmedik bir kaleci değildiki.On sene önce Mallorca kalesini korurken iki maçta altı gol atıp dalga geçtiğimiz bir kaleciydi.İlk Kimin aklına GS kalesini leo ya emanet etmek gelip bunu yaptıysa ona tebriklerimi sunuyorum.Peynir ekmek gibi satılıyordu localar ve vip koltuklar.Leo nun yediği o golden sonra iki locayı satamadık.Şampiyonlar liginden en az 40 milyon dolar kayıp olacak.Üstelik Bursa ikinci olacağı için ön elemeyi geçemeyecek onun payıda febeşe kalacak.

Adnan Sezgin bitirdi işi. Leoyu başımıza o bela etti.

FR de yanlış yaptı aylarca Leoya sabretti. Ben topu oyuna iyi soktuğunu falan görmedim. Franconun topu oyuna sokma becerisi varsa Taffarelinki ne oluyor.

Leo Franco AB pasaportlu oldugu için satışı o kadar zor olmayacaktır. Tek sorun bizden aldıgı yuksek ucrettir. Ama oyuncuyu huzursuz ederek, kaçırtarak bu işi ancak cozebiliriz.

Takımda o kadar cok eksik nokta bulunurken, kaleye yabancı kullanmazdım. Cunku kaliteli yerli bulmak cok cok zor.

Üst Alt