#25 Milan Macvan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#25 Milan Macvan

Cevap: #25 Milan Macvan

Çok umutluyum bu adamdan. Takıma ısınmaya başladı. İlerleyen zamanlardan takımın en iyisi bile olabilir.

potansiyeli olan biri.henüz kendini göstermedi.ama kendini gösterdiğinde taraftar çok sevecek ve benimseyecektir.

bugün iyi oynadı. bu adam çok iyi oyuncu olacak daha 22 yaşında. bu yaşta gene iyi işler yapıyor. sırp milli takımında ve partizanda begenmiştim.

[video=youtube;Kga2h0JeLhg]https://www.youtube.com/watch?v=Kga2h0JeLhg[/video]

Ftw'den alıntı..

Severim böyle karakterleri, takım için olumlu.

Çok şey bekliyorum bu adamdan be. Umarım yanılmam. Henüz 3'lüklerini bize izletemedi. Maçlarda ortalama 3-4 tane deniyor. Ayrıca şu panyalı atışlarına bayılıyorum ;) Güveniyoruz sana reis..

Çok şey bekliyorum bu adamdan be. Umarım yanılmam. Henüz 3'lüklerini bize izletemedi. Maçlarda ortalama 3-4 tane deniyor. Ayrıca şu panyalı atışlarına bayılıyorum ;) Güveniyoruz sana reis..

14062_js3CB_-Hamdi-AlkanBeren-Saati-gorur-gormez-yildiz-olacagini-anladim-.jpg

Macvan'dan memnunuz ama feykten sonra hiç dribbling yapamıyor, denemesi lazım bence. Feyk atıyor, sonra olduğu yerde kalıyor.

zvornikdanas-milan-macvan.jpg
Srbija-Slovacka-015.jpg

Adam ağır sayko.Bu tiple basketbolcu olmasa seri katil olurdu heralde.Müthiş yahu,inanılmaz bir sempatim var ilk günden beri.

bu yıl en çok sevindiğim transfer.. tam ihtiyacımız olan bir adam.. kolayda olmamıştır eminim.. :happynew:

Üst Alt