#25 Victor Nelsson - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yanlış topcu almışız hocam o zaman
Aslında değil yanlış oyun oynuyoruz.

Bu oyunu oynayabilecek en iyi oyuncu luyindama oyuncuya yapışır vücudunu koyar rakip geçemez onun da durumu artık malum, pas sorunu var ve hız sorunu da var aynısının benzerini almaya kalksak luyindama niye var dersin.

Marcao gelene kadar yine en iyi opsiyon luyindama-nelson ikilisi ama ki aması var bu oyuncuları açık alanda serbest bırakma 3-5 maç ölmezsin. Öncelik gol yemeyeyim olsun bir kere de

Yetenekli bi stoper ama yaninda oynayanlar, bu mac onunde oynayanlar hep sorunlu.stoper bölgesi istikrar ister.adam bi luyindama ile sag stoper,bi marcaoyla,bi alpaslanla oynuyor.sagbekte yedlin var falan.yani ne diyeyim

Takımda kanat oyuncusu yok stopere 7 milyon gömüyoruz ve 1 defa değil 3.defa yaptık bunu neymiş pasla oyun kuracakmış he kurduk çok güzel şekilde.
adam üstelik yabanci kontenjanindan yiyor yani türk olsa neyse g.tü kurtarmaya yönelik hamle diye yutturursun. nelsson'a bisey dedigim yok bu arada. 3 türk kullanman gerekiyor ve sen defansta 1 tane bile yazamiyorsun. sacma is.

Ayirt edici ne özelliği var bu arkadasin ? 7 milyonu falan geciyorum. Mesela marcao iyi oyun kuruyor, luyindama sakatlanmadan evvel atlet bir adamdi. Bu arkadas dümdüz normal stoper. Ne hizi iyi, ne ayagi iyi, ne sert, zaten sürekli ellerini baglamasi ve acik alanda kagit gibi yere dusmelerini saymıyorum. Kötü transfer. Kaldi ki sol bek olsa anlarim, zaten o mevkide az oyuncu var, dünya stoper kayniyor yav. 2 milyona bulurdun stoper.

çocuk böyle sürekli yanındakileri değişen, sistemi bozuk takıma gelerek hata yaptı sanırım. Birde üstüne yetmezmiş gibi anında biletini kesip yollamak isteyen medya ve taraftar var. Kolay değil işi

Ayirt edici ne özelliği var bu arkadasin ? 7 milyonu falan geciyorum. Mesela marcao iyi oyun kuruyor, luyindama sakatlanmadan evvel atlet bir adamdi. Bu arkadas dümdüz normal stoper. Ne hizi iyi, ne ayagi iyi, ne sert, zaten sürekli ellerini baglamasi ve acik alanda kagit gibi yere dusmelerini saymıyorum. Kötü transfer. Kaldi ki sol bek olsa anlarim, zaten o mevkide az oyuncu var, dünya stoper kayniyor yav. 2 milyona bulurdun stoper.

Ayirtedici özelliği maymuna döneceğim diye rakibe hamle bile yapamaması..Yemin ederim olumlu olumsuz en cok dikkatimi çeken bu yönü oldu.. Lazio maçı 2. Yarısı hariç geldiğinden beri tek maç bile beğenmedim..Zaten baştan beri
Danimarka dışına çıkmamış stopere 7 milyon bayman'ın mantıksız olduğunu düşünüyorum..Orta saha kanat olur güveniyorsan ver gitsin ama dünya genelinde transfer harcamaları %40 dusmusken böyle bir stopere max 3-4 verirsin..
Bundan sonra Marcao gelince derli toplu oynamasını umut etmekten başka bir çaremiz yok yoksa kazık fena girecek

Iyi veya kotu oyuncu onu bilmem isterse 35 taksit olsun gerek yoktu Nelsona.Onun yerine ustune koyup iyi bir 6 alabilirdirk.Marcao ve Luyin her turlu idare eder iyi bir 6 no ile

gecen gün bjk ayni paraya pjanic, ghezzal ve rosier paketi yapti deyince millet beni bjkli ilan etmeye calisti

simdi ayni insanlar nelsonu begenmiyor

sizin gibiler yüzünden bu ülke futbolundan yillardir bir b.k olmuyor iste

bizim yaptigimiz transferlerin hepsi özünde dogru ama bunlari degerlendirecek bir tdmiz yok ki

ft hepsini mundar etti

dün mesela tüzemen canli yayinda acik acik nelson, asuncayo ve diger alinan gencleri hedef olarak gösterdi

genc oyunculari parlatan bir tdmiz olmadan böyle sacma salak bir projeye girdik

senin basindaki tdye net adamlar lazim pjanic, batshuyayi gibi

onun deli sacmaliklarina inanip genc yetenek getirmeyeceksin ona yoksa böyle kalirsin iste ortada

adam en ufak sorunda babel, feguli, ardaya sariliyor lan

dalga mi geciyorsunuz siz bizimle

sonra da cikip zaman istiyor bizden

bunu savunan da ayni bunun gibi gsnin iyiligini istemiyordur benim gözümde

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Işık Kaan oynasa en az bu arkadaş kadar oynar ki bence daha iyi oynar. Savunması kötü, oyun kurma desen o da fıs gibi duruyor. Buna vereceğimiz parayı Boey tarzı bir sol bek ve Gedson için kullanabilirdik. Üstelik defansta da bir yerli oynatmış olurduk. Maalesef şu ana kadar fiyasko bir transfer oldu. İnşallah toparlar.

Işık Kaan oynasa en az bu arkadaş kadar oynar ki bence daha iyi oynar. Savunması kötü, oyun kurma desen o da fıs gibi duruyor. Buna vereceğimiz parayı Boey tarzı bir sol bek ve Gedson için kullanabilirdik. Üstelik defansta da bir yerli oynatmış olurduk. Maalesef şu ana kadar fiyasko bir transfer oldu. İnşallah toparlar.

hıı tmm

Üst Alt